Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Antiregionalist

#1: Bad ! Antiregionalist Autor: Stjepan Post Postano: 03.09.2006. 22:14



Inati se Slavonijo ali bez "lokalpatriota" Glavaša!

#2:   Autor: Bilke Post Postano: 04.09.2006. 11:43

Ovo je zakon... Very Happy
Di si to samo iskopao? Wink

#3:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.09.2006. 12:04

Haha... odlicno...

Lijepo je to kad nasi politicari dodju u poziciju da moraju jesti vlastita gov... ups... vlastite rijeci...;-)

#4:   Autor: 42 Post Postano: 05.09.2006. 20:31

Odlično... e, sad bi pravi novinar pohitao dotičnome te ga priupitao o ovim izjavama...

No, Leteci, neće biti nikakve gozbe... već se naziru floskule (ukoliko do pitanja ikada dođe) tipa "tada je situacija zaista bila takva, Predsjednik se brinuo za nas, a njegovi su nasljednici doveli do istinskog Zg centralizma protiv kojeg se možemo boriti jedino regionalizmom... bla..."

Naravno, vokabular bi bio mrvicu žešći... Wink

#5:   Autor: Hummin Post Postano: 06.09.2006. 8:44

A zaštome ovoništa ne čudi. PA vjerojatno Glavaš misli daje regionalizam nešto štoje sad u modi, nešto što se danas nosi...
Nije on kriv zato štoje tada govorio tako, bio je još u pubertetu Mr. Green

#6:   Autor: Shorty Post Postano: 20.09.2006. 2:29

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): › A zaštome ovoništa ne čudi. PA vjerojatno Glavaš misli daje regionalizam nešto štoje sad u modi, nešto što se danas nosi...
Nije on kriv zato štoje tada govorio tako, bio je još u pubertetu Mr. Green


Jasamčuodajesadumodipisat'bezrazmaka! Rolling Eyes

#7:   Autor: Hummin Post Postano: 20.09.2006. 10:23

Shorty je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hummin je napisao/la (Pogledaj post): › A zaštome ovoništa ne čudi. PA vjerojatno Glavaš misli daje regionalizam nešto štoje sad u modi, nešto što se danas nosi...
Nije on kriv zato štoje tada govorio tako, bio je još u pubertetu Mr. Green


Jasamčuodajesadumodipisat'bezrazmaka! Rolling Eyes


Svaka čast na zapažanju, pa kako to nisam primjetio??
Neg, ajd pročitaj ovo...

nasišiseretardu Wink

#8:   Autor: Shorty Post Postano: 22.09.2006. 1:52

[quote="Hummin";p="30735"][quote="Shorty";p="30713"]
Hummin je napisao/la (Pogledaj post): ›
nasišiseretardu Wink


Molio bih te da me ne vrijeđaš jer nisam ni ja tebe! A ako baš jako želiš,nemoj to raditi preko interneta! Wink

#9:   Autor: Hummin Post Postano: 22.09.2006. 14:08

Ok, oprosti priznajem pretjero sam, ali jako me čude ljudi koji ako nemaju što za napisati idu nekoga gramatički ili pravopisno ispravljati na forumu, mislim forum je isto što i razgovor nagdje u kafiću ili ulici. E, sad jel ti u razgovoru s nekim paziš na svaki nagalsak, na interpunkciske znakove, sumljam....
Pa ne pišem seminar ili znanstveni članak ovdje da bi se baš toliko morao pridržavati pravopisa i da još ispravljam svaki tipfeler, moš mislit...

#10:   Autor: Shorty Post Postano: 23.09.2006. 2:23

Ma sve 5! Ne mješam se u ovakove rasprave(Glavaš....) nego sam zapazio tvoj post zbog tih grešaka, tako da nije da nemam šta reći, jednostavno ne želim! Ni ja ne pišem gramatički ispravno da mogu kenjat o tome,ali pogledaj molim te taj post o kojem pričamo. A ono što sam ispod napis'o je bila sprdnja, očito ne baš najbolje prihvaćena!
Osijek031.com » Politika » Antiregionalist


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::