Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » "ona štuje sile tame"
Poll :: treba li reklama biti prikazana na tv-ju

da ... i sandra treba odgrizat glave pilićima i poljevat se krvlju gola
75%
 75%  [ 6 ]
ne ... u pakao će te svi
25%
 25%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 8



#1:  "ona štuje sile tame" Autor: Monstrum Post Postano: 26.10.2012. 19:11

Zabranjena reklama ...




... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

#2:   Autor: cane Post Postano: 27.10.2012. 2:19

Monstrum je napisao/la: ›
Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

Ipak je velika razlika između ovih religija i sila tame... Smile

#3:  Re: "ona štuje sile tame" Autor: PsychoSoldier Post Postano: 27.10.2012. 10:34

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste


reakcija HTV-a je nazalost tipicna za ovaj nas mentalitet... ovo za polumjesec, davidovu zvijezdu i ostale vjerske simbole sam i ja isto pomislio kada je crkva ili drzava (vise se ne sjecam tocno) forsirala postavljanje krizeva u skolama...

#4:  Re: "ona štuje sile tame" Autor: moonshiner Post Postano: 27.10.2012. 10:48

Zašto su križevi u školama? Pa zbog Ugovora sa Svetom Stolicom.

Kako ondje lijepo piše, "uzima se na znanje da većina građana u Republici Hrvatskoj pripada Katoličkoj Crkvi", a jedan od članaka kaže da će "odgojno-obrazovni sustav u javnim predškolskim ustanovama i školama, uključujući i visoka učilišta, uzimati u obzir vrijednosti kršćanske etike."

A zašto je zabranjena reklama? Isto zbog Ugovora.

"Poštujući načela vjerske slobode u pluralističkom društvu, RH će dosljedno paziti da u sredstvima društvenoga priopćivanja budu poštivani osjećaji katolika i temeljne ljudske vrijednosti etičke i vjerske naravi."

#5:   Autor: tamna strana Post Postano: 27.10.2012. 11:39

Come to the dark Side! We have Cookies!

#6:   Autor: Kugla Post Postano: 27.10.2012. 22:01

Ovom zabranom su im omogućili da tisuće ljudi više vidi reklamu, tko još gleda HRT..

#7:  Re: "ona štuje sile tame" Autor: mali_ivica Post Postano: 28.10.2012. 10:49

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

Mislim reklama mi je glupa, ali ja je ne bi zabranjivao jer bi tim nahođenjem mogao zabranit 80 posto reklama, iz razloga što su reklame očaj očaja Very Happy
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv
A dobro ovo je sad pretpostavka iz neke ljutnje Very Happy .... iako ja ni Isusa i slično nebi trpao pod reklame, malo mi je to nakaradno za radit.

#8:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.10.2012. 20:19

reklama brutalno glupa kao i sve reklame na tu šemu. iskon i bonbon imaju nevjerojatno čudne reklame i nisam još našao osobu kojoj se sviđaju.
ali normalno da ne treba bit zabranjena. ovaj iskon je izgleda samo za prave rvate i katolike, a ne ovakva smeća kao sandra
Osijek031.com » Filozofija i religija » "ona štuje sile tame"


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::