Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Vienna Airport Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Vienna Airport Autor: tuvok Post Postano: 27.04.2005. 10:38

Pozdrav svima koji citaju ovaj forum kao sto subject kaze sa Beckog aerodroma. Prava stvar je kad imas wlan karticu Smile

#2:   Autor: gaap Post Postano: 27.04.2005. 12:45

ajd dobro! sretan put i pazi se ekstremista-pilota...

#3:   Autor: tuvok Post Postano: 27.04.2005. 12:56

fala,ne boj se, bash sad u cekaoni ne vidim ni jednog arapa koji ce letit za osaku Smile

#4:   Autor: Leon Post Postano: 27.04.2005. 13:18

Ides u Osaku?! Javi kakve su Japanke... ;-)

#5:   Autor: gaap Post Postano: 27.04.2005. 13:30

ma šta javi, dovuci i nama koju...

#6:   Autor: Slijepi Poluvodic Post Postano: 27.04.2005. 22:30

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma šta javi, dovuci i nama koju...

Kad već naručujemo, mogu li ja dobiti jednu posebnu?

#7:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 12:53

Slijepi Poluvodic je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma šta javi, dovuci i nama koju...

Kad već naručujemo, mogu li ja dobiti jednu posebnu?
Stani u red Smile

#8:  Re: Vienna Airport Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 13:01

Slikice

#9:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 13:30

zaboravih dati neki komentar...sretno sam stigo, malorpije sam se probudio a u sobi iz hotela mi je slab signal pa sam otiso malo u grad gdje je bolji. trenutno sjedim u "seattle's best coffee" i pijem icecoffee posto sam 15 minuta bezuspjesno pokusavo objasniti da hocu popiti kavu s mlijekom Smile sutra popodne gibam u staru japansku prijestolnicu kyoto,naksutra na 2-3 u tokyo te naposlijetku u hiroshimu na par dana pa se vracam na stari dobri balkan Smile sto se tice japanki.....heh...ima jako dobrih primjeraka, vec sam se zaljubio nekoliko puta Smile ne mogu opisati kako su ovdje ljudi ljubazni (pogotovo prema strancima), tako sta jos nisam vidio. evo jos jedna slikica koju sam ucviko na putu od aerodroma prema hotelu. budite svi pozdravljeni, odoh ja sad malo lutati po gradu, vidjeti kako osaka izgleda kad padne noc. vratim se malo kasnije da pogledam komentare Smile

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.04.2005. 14:25

Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.

Inace, daj fotki gradske vreve iz ljudske perspektive Smile

#11:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 15:16

Leteci mungos je napisao/la: › Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.

Inace, daj fotki gradske vreve iz ljudske perspektive Smile
Nisam se ja dao zavesti njihovom ljubaznoscu nego samo navodim prve dojmocve o Japancima.
Blog sam malo cito, nisam naiso na nista sto prije nisam cuo, stovise burazer je vec bio 3-4 puta pa mi je prico. Ali fino sam se nasmijo kad sam cito ono o poslu.....kud bas Dalmatinac ide pisat o radu Smile
sutra cu poslikat jos toga pa postam ak uvatim vremena

#12:   Autor: Gost Post Postano: 28.04.2005. 18:06

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.


leteci mungos nije u pravu.
daj se zavesti. slobodno se zavedi. Smile

#13:   Autor: gaap Post Postano: 29.04.2005. 8:53

tako je! slike ljudi, zapravo ljudica, ovaj mislim žena, japanki, sisa....ma znaš!!!

#14:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.04.2005. 9:44

Kontam da Japanke imaju dobru dupad. Tuvok, si si covjek koji ce to i potvrditi svojim ostrim...okom fotoaparata... Smile

#15:   Autor: gaap Post Postano: 01.05.2005. 13:33

MI JOŠ ČEKAMO!!! gdje je zapelo s tim fotkama?
Osijek031.com » Internet » Vienna Airport Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::