Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Autobusni kolodvor - Strossmayerova (Kolodvorska)

#1:  Autobusni kolodvor - Strossmayerova (Kolodvorska) Autor: AstroFusion Post Postano: 22.09.2012. 19:40

Pozdrav ljudi! Ja sam novi na ovom forumu kao i u Osijeku! U ponedjeljak dolazim radi upisa na faks pa me zanima kako javnim prijevozom doć od jednog stajališta do drugog koje sam naveo u naslovu! Embarassed gledam kartu sa linijama i mislim da sam skužio al bi volio da mi netko ovdje objasni! Unaprijed hvala! (ne znam jesam temu stavio na pravo mjesto)!

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 22.09.2012. 19:56

sa autobusnog kolodvora odeš pješke do trga A Starcevica...odnosno glavnog trga...i tamo sjedneš na tramvaj koji ide prema Višnjevcu...znaci na onoj strani gdje su zgrade (bivša nama sadašnji konzum)....e sad kad sjedneš na tramvaj na 6. stanici siđeš dolje...odnosno kad prođeš konzum sa desne strane, na toj stanici siđeš dolje...i to ti je raskrižje štrosike i kolodvorske ulice

#3:   Autor: AstroFusion Post Postano: 22.09.2012. 20:01

Hvala ti Very Happy

#4:   Autor: francika Post Postano: 22.09.2012. 20:21

Možeš sjesti na tramvaj na autobusnom kolodvoru i na trgu Ante Starčevića presjesti za Strossmayerovu (Kolodvorsku).
Osijek031.com » Čavrljanje » Autobusni kolodvor - Strossmayerova (Kolodvorska)


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::