Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Seger osigurač - gdje kupiti u Osijeku?

#1:  Seger osigurač - gdje kupiti u Osijeku? Autor: silence Post Postano: 12.09.2012. 12:54

Zna li netko gdje se u gradu može kupiti ? Hvala.




seger.jpg
 Opis:
 Veličina:  20.03 KB
 Pogledano:  146 put(a)

seger.jpg



#2:   Autor: simo031 Post Postano: 12.09.2012. 14:42

Veličina je bitna (u konkretnom slučaju)...
Auto - pija te definitivno neće razočarati.

#3:   Autor: silence Post Postano: 12.09.2012. 16:12

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Veličina je bitna (u konkretnom slučaju)...
Auto - pija te definitivno neće razočarati.


Ne bih se ustajala nedjeljom ako ne moram Rolling Eyes

U gradu...neka trgovina ?

#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.09.2012. 16:36

vjerujem kako trgovine autodijelovima bi mogle imati tako što...ili jednostavno odeš do neke automehanicarskog servisa (nikako nekog ovlaštenog servisa) te pitaš majstora da ti pronađe odgovarajuci osigurac....vjerujem kako ce ti izaci u susret...

imam i ja tih osiguraca...pa pošalji samo dimenzije...možda nešto pronađem

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 12.09.2012. 18:43

silence je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Veličina je bitna (u konkretnom slučaju)...
Auto - pija te definitivno neće razočarati.


Ne bih se ustajala nedjeljom ako ne moram Rolling Eyes

U gradu...neka trgovina ?

Za odlazak na auto-piju ne moraš baš prerano ustati. Oko deset je sasvim dovoljno.
Seger osigurače možeš pronaći u trgovinama metalnom galanterijom (Galmet, željezari i slični).

#6:  Re: Seger osigurač - gdje kupiti u Osijeku? Autor: silence Post Postano: 13.09.2012. 15:01

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujem kako trgovine autodijelovima bi mogle imati tako što...ili jednostavno odeš do neke automehanicarskog servisa (nikako nekog ovlaštenog servisa) te pitaš majstora da ti pronađe odgovarajuci osigurac....vjerujem kako ce ti izaci u susret...

imam i ja tih osiguraca...pa pošalji samo dimenzije...možda nešto pronađem

Ako ne uspijem pronaći javiti ću se porukom. Nabavila sam nekoliko no nisu odgovarajući. Trebali bi biti nekih 5 mm. Nije ništa hitno, napravljena je improvizacija.

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Seger osigurače možeš pronaći u trgovinama metalnom galanterijom (Galmet, željezari i slični).


Hvala, potražiti ću.

#7:   Autor: zvonko04 Post Postano: 17.09.2012. 11:42

Traktor centar na vinkovačkoj, preko puta cestinga
Centar Alata d.o.o.; A. Waldingera 1a

#8:   Autor: silence Post Postano: 20.09.2012. 11:21

zvonko04 je napisao/la: ›
Traktor centar na vinkovačkoj, preko puta cestinga
Centar Alata d.o.o.; A. Waldingera 1a


Zahvaljujem na informaciji.
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Seger osigurač - gdje kupiti u Osijeku?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::