Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Brevis

#1:  Brevis Autor: 42 Post Postano: 24.07.2006. 21:13

Nisam primijetio vijest na portalu što me, iskreno, začudilo... a vijest već skuplja prašinu... No, dobro, evo ukratko...

Vokalni ansambl Brevis osvojio je zlatnu medalju na 4. olimpijadi pjevačkih zborova (World Choir Games) u Xiamenu (Kina) u kategoriji djevojačkih zborova do 19 godina.

Pod vodstvom dirigentice i umjetničke voditeljice Antoanete Radočaj-Jerković osječke su djevojke postigle još jedan sjajan uspjeh nakon osvajanja prvog mjesta na međunarodnom natjecanju u Švedskoj 2004. (što im je i omogućilo put u Kinu).

Na ovom je natjecanju ukupno sudjelovalo više od 400 zborova s više od 20.000 pjevača iz 80-ak zemalja.

Svaka čast Brevisima (Brevisicama? Wink) i puno sreće i uspjeha u budućnosti.

#2:   Autor: puki Post Postano: 24.07.2006. 21:24

ajde!
čestitamooo!!!

#3:   Autor: Isis Post Postano: 24.07.2006. 22:40

da, Brevisice, bio sam na jednoj "probi" od njih i sjajno pjevaju, čisto užitak za slušati Smile

#4:   Autor: Alana Bates Post Postano: 25.07.2006. 8:05

Čestitke, osobito s obzirom na to da znam koliko su se spremale... Može i Brevisicama Smile

#5:   Autor: Luna1612 Post Postano: 20.12.2006. 22:46

Ne znam stvarno cita li ovo jos netko i bas bi me zanimalo kolko ljudi zna za Brevise u ovom gradu i ako znate,ako ste nas culi,zanima me koje su vase reakcije? brevisica

#6:   Autor: ela Post Postano: 20.12.2006. 22:58

@Luna-Brevisi su poznati na samo u Osijeku nego i dalje,ljetos sam čula pohvale za vaš rad u Splitu,a proljetos su ma pitali u Makedoniji,dali su Brevisi iz mog grada,ponosno odgovorih da smo sugrađani.Sve pohvale i čestitke,ponosimo se vama.
Možda ti nemaš takav osječaj jer si u tome ali rezultati kao vaši daju odjek. Smile

#7:   Autor: Luna1612 Post Postano: 21.12.2006. 22:25

ela je napisao/la: ›

Možda ti nemaš takav osječaj jer si u tome ali rezultati kao vaši daju odjek. Smile

Hvala,hvala.Ja totalno nemam osjećaj o tome zato što je oduvijek bilo tako da smo više cijenjeni i poznati vani nego u svom vlastitom gradu.eto hvala.kad budemo radili sljedeći projekt,a to će biti u 2.mjesecu,ja ću javiti gdje i kada.pjevat ćemo s filharmonijom iz pečuha i to će biti jako lijepo tako da tko nas zna i koga zanima neka dođe.

#8:   Autor: ela Post Postano: 21.12.2006. 23:05

Luna1612 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›

Možda ti nemaš takav osječaj jer si u tome ali rezultati kao vaši daju odjek. Smile

Hvala,hvala.Ja totalno nemam osjećaj o tome zato što je oduvijek bilo tako da smo više cijenjeni i poznati vani nego u svom vlastitom gradu.eto hvala.kad budemo radili sljedeći projekt,a to će biti u 2.mjesecu,ja ću javiti gdje i kada.pjevat ćemo s filharmonijom iz pečuha i to će biti jako lijepo tako da tko nas zna i koga zanima neka dođe.

javi da dođemo uživati i dati vam podršku.
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Brevis


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::