Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Stolica za komp

#1:  Stolica za komp Autor: saba Post Postano: 16.06.2012. 16:41

tražim nekakvu stolicu za komp

ništa preskupo i da ima naslone za ruke.... ajd nekakav prijedlog pliz.

#2:   Autor: PEGY Post Postano: 16.06.2012. 17:05

ja sam uzela u metrou

#3:  Re: ajd jedan mali help od vas tu Autor: simo031 Post Postano: 16.06.2012. 17:30

Biraj ...

#4:   Autor: saba Post Postano: 16.06.2012. 18:51

gledao..... al tražim neku iskustvenu da mi se ne raspadne za pola godine kao prethodne dvije......

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 16.06.2012. 19:59

saba je napisao/la: ›
gledao..... al tražim neku iskustvenu da mi se ne raspadne za pola godine kao prethodne dvije......

U tom slučaju biraj nešto sa metalnim nogicama i naslonima za ruku. To ti je red cijena od 500 kn. na više.

#6:   Autor: saba Post Postano: 16.06.2012. 21:28

ti nalsoni za ruku su mi največi problem.... na obadvije je to puklo jebem ih u kvalitetu

#7:  Re: ajd jedan mali help od vas tu Autor: morgan Post Postano: 16.06.2012. 22:01

evo pogledaj što ovi nude JYSK
mi smo kupili ovo smeće od Oscara i prvo su,naravno, otišli rukohvati. ako si krupnije gradje neminovno.hodi osobno pa pogledaj i procijeni.šta drugo....

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.06.2012. 23:31

prošli tjedan vidio ... 250kn metro ... nemoš fulat ... simpa izgled, nije glomazna, ima metalne držače za točkove, naslon za glavu, za ruke, iskrivljena za leđa, rekli bi ljudi ergonomska ... ne loše

#9:   Autor: francika Post Postano: 17.06.2012. 8:29

Za 500 kuna možeš samo dobiti design. Pro stolice koštaju sigurno nekoliko tisuća kuna.

Zato kupi bilo koju i mijenjaj svake godine.

#10:  Re: ajd jedan mali help od vas tu Autor: evil monkey Post Postano: 17.06.2012. 9:49

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › evo pogledaj što ovi nude JYSK
mi smo kupili ovo smeće od Oscara i prvo su,naravno, otišli rukohvati. ako si krupnije gradje neminovno.hodi osobno pa pogledaj i procijeni.šta drugo....


ja u jysku kupila prosle godine ovu stolicu , na nekoj akciji (a pise na netu da im je i trenutno akcija u tijeku) i vrlo sam zadovoljna - udobna je za sjedenje, solidno je napravljena i nije se rasklimala (a nije da ju se stedi).

#11:   Autor: tamna strana Post Postano: 17.06.2012. 10:52

francika je napisao/la: ›
Za 500 kuna možeš samo dobiti design. Pro stolice koštaju sigurno nekoliko tisuća kuna.

Zato kupi bilo koju i mijenjaj svake godine.


istina....kod tih stolica stvarno vrijedi ona koliko para toliko muzike....
ja sam svoju platio 1199 kn...i to prije 5 godina....i naravno da je još uvijek ispravna

#12:   Autor: mali od čače Post Postano: 17.06.2012. 14:21

francika je napisao/la: ›
Za 500 kuna možeš samo dobiti design. Pro stolice koštaju sigurno nekoliko tisuća kuna.

Zato kupi bilo koju i mijenjaj svake godine.


Lesnina, 350kn, prije 6 godina, i dalje je ispravna. Tako da..

#13:   Autor: DonQuijote Post Postano: 17.06.2012. 16:19

Iz PRAVILNIKA O SIGURNOSTI I ZAŠTITI ZDRAVLJA PRI RADU S RAČUNALOM

Radni stolac
1. Radni stolac mora biti stabilan te mora radniku omogućiti udoban položaj i neometano pomicanje.
2. Visina sjedala radnog stolca mora biti podesiva.
3. Naslon mora biti oslonac za cijela leđa, podesiv po nagibu i visini.
4. Oslonac za noge mora biti osiguran svakom radniku koji to želi. Oslonac za noge mora biti dovoljno visok i stabilan, mora omogućiti udoban položaj stopala i nagib nogu i ne smije imati sklisku površinu.

Opaska:
Dugotrajno pasivno sjedenje uzrok je raznih bolesti kralježnice, a u kombinaciji s neodgovarajućim sjedištem i bolesti prostate, debelog crijeva i dr.
Vrlo je važno neometano pomicanje sjedišta jer omogućuje ravan položaj kralježnice pri naginjanju, a ujedno i aktivira mišiće koji podupiru kralježnicu. Stoga je potrebno osigurati djelatnicima ergonomske stolice za dinamičko sjedenje koje zadovoljavaju sve navedene zahtjeve.

#14:   Autor: saba Post Postano: 17.06.2012. 18:38

hehehe položio sam zaštitu na radu tako da znam to o stolicama..... Very Happy

morat ćuz u obilazak i smisliti nekakvu metro karticu da vidim šta tamo ima.... i ova u yisku na sniženju se čini okej mislim ako ćemo gledati kolko para tolko muzike.....

sam ružna je ko porez Very Happy
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Stolica za komp


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::