Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Oralni kirurg- preporuke

#1:  Oralni kirurg- preporuke Autor: MiaSB Post Postano: 10.06.2012. 16:54

Veliki pozdrav! Molila bih pomoć i preporuku za oralnog kirurga u Osijeku- iz Sl.Broda sam, a nisam našla nešto previše info na forumu. Moram vaditi umanjak a kod nas u bolnici se čeka min. 6 mj., radi samo 1 kirurg, a imamo i 1 privatnika koji naplaćuju 700 kn. Nemam baš toliko love a ne mogu ni čekati u bolnici jer mi se zub malo-malo upali. Zadnje je veselje bilo prije nekih mjesec dana kad sam završila na antibioticima, 4-5 brufena dnevno i nisam spavala noćima. živi užas, boljelo me 5 zubi gore i dolje oko umnjaka Crying or Very sad moram ga što prije izvaditi!! Skužila sam da se na forumu spominje dr. Marinić-Knežević kao dosta dobra, ali ne mogu skužiti da li ona radi privatno ili u bolnici,
koliko se čeka??? Da li netko radi privatno i kolika je cijena?? poooomozite Crying or Very sad

#2:  Re: Oralni kirurg- preporuke Autor: jetix Post Postano: 10.06.2012. 17:06

ja sam dva umnjaka izvadio kod dr. Marinić - Knežević.
Čekao sam mjesec dana. Nesjećam se koliko sam platio, al znam da nije bilo puno

evo link njezine ordinacije

http://stomatolog.in/site/hr/baza-stomatologa/osjecko-baranjska.html?sobi2Task=sobi2Details&catid=261&sobi2Id=2852

#3:  Re: Oralni kirurg- preporuke Autor: Ana031 Post Postano: 10.06.2012. 17:07

Prati odgovore i na Facebook fan pageu portala Osijek031.com.

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.06.2012. 9:48

jetix je napisao/la: ›
ja sam dva umnjaka izvadio kod dr. Marinić - Knežević.
Čekao sam mjesec dana. Nesjećam se koliko sam platio, al znam da nije bilo puno

evo link njezine ordinacije

http://stomatolog.in/site/hr/baza-stomatologa/osjecko-baranjska.html?sobi2Task=sobi2Details&catid=261&sobi2Id=2852

i ja sam u dva navrata koristio usluge oralne kirurgije dotične doktorice, i mogu reći da sam vrlo zadovoljan!

#5:  Re: Oralni kirurg- preporuke Autor: MiaSB Post Postano: 11.06.2012. 15:30

Puuuno hvala svima na informacijama i pomoći! super ste! nazvat ću dr.Knežević i dr. Matijevića pa ću se detaljno raspitati za sve. Nije mi baš toliki problem i pričekati ( ali ne kao u SBu pola godine) ili platiti al da bude barem neka razumna svota! Kod mene nije riječ o operativnom vađenju umnjaka- kao što često bude klasika ( kad je zub ostao u zubnom mesu itd. ) , moj je izrastao, al zbog mizernog manjka mjesta stvara probleme. Crying or Very sad sada ste mi barem vratili nadu da to mogu što prije riješiti! veliki pozdrav svima!

#6:   Autor: Kristinaa Post Postano: 10.09.2014. 12:41

Ima li u Osijeku neki privatni oralni kirurg?
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Oralni kirurg- preporuke


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::