Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Shopping kod susjeda

#1:  Shopping kod susjeda Autor: xellex Post Postano: 28.05.2012. 13:32

Trebali bi opremiti kuću tepisima, rasvjetnim tijelima, zavjesama, obnoviti - presvuči - sjedeču garnituru, a čujem da su cijene povoljnije u Bosanskom Brodu, na Arizoni i slično. Ima li netko skorijih iskustava da li se isplati uputititamo u shoping? Ili gdje se isplati kupovati u Osijeku i okolici?

#2:   Autor: PEGY Post Postano: 28.05.2012. 14:06

U Osijeku ima predobrih stvari, samo treba pronjuškati po trgovinama i usporediti cijene.
TC kod kauflanda ima nekoliko trgovina, onda lesnina i taj dio prema čepinu (nisam osobno zalazila u te trgovine), vidjela sam neki obrt za izradu zavjesa na uglu vukovarske i one ulice prema bolnici (eto sad se nikako ne mogu sjetiti imena) isto tako u baumaksu se izrađuju po izboru kupca zavjese i presvlake i jastučići, a imaju i jako velik izbor tepiha i svjetiljki, u emmezeti ima stvarno svašta.... treba vremena ali nađe se dobrih i povoljnih stvari. Osobno bih prije otišla do Zagreba nego u bosnu.

#3:  Re: Shoping kod susjeda Autor: legica21 Post Postano: 28.05.2012. 22:23

xellex je napisao/la (Pogledaj post): › Trebali bi opremiti kuću tepisima, rasvjetnim tijelima, zavjesama, obnoviti - presvuči - sjedeču garnituru, a čujem da su cijene povoljnije u Bosanskom Brodu, na Arizoni i slično. Ima li netko skorijih iskustava da li se isplati uputititamo u shoping? Ili gdje se isplati kupovati u Osijeku i okolici?


Konkretno znam za Bosanski Brod... prije je to bilo puuuno jeftinije...sada se i ne isplati baš ići...jer ćeš tu razliku potrošiti za gorivo.

#4:   Autor: xellex Post Postano: 29.05.2012. 13:17

Hvala na savjetima, onda mi nema druge nego se naoružati strpljenjem i krenuti u obilazak.

#5:   Autor: legica21 Post Postano: 29.05.2012. 13:22

U BB se jedino još isplati otići po pivo, cigarete, sokove (orginal coca cola,fanta itd.), jamnicu, vegetu, sve ostalo je tu negdje...

#6:  Re: Shoping kod susjeda Autor: !nnovation Post Postano: 29.05.2012. 13:30

xellex je napisao/la (Pogledaj post): › Trebali bi opremiti kuću tepisima, rasvjetnim tijelima, zavjesama


Za ovo troje obavezno odi u arizonu!

#7:   Autor: srkee Post Postano: 29.05.2012. 15:08

lega je na arizoni kupio tepihe za cjeli stan za 1100 kuna. isti tepisi, velicina i manje vise uzora su ga tu izasli pri izracunu 2400. racunica je jasna.

zavjese su im isto ajme jeftinije po metru.

#8:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.05.2012. 14:57

arizona se definitivno još isplati...pogotovo za te stvari...od tepiha ...zavjesa...itd

#9:   Autor: legica21 Post Postano: 30.05.2012. 15:00

Imaš u Užariji do 2.6. 30% popusta na shaggy tepihe

#10:   Autor: xellex Post Postano: 01.06.2012. 9:00

I ja sam čula da se isplati otiči. Sada me još zanima, ako netko zna, rade li i vikendom i u kojoj valuti mi je najbolje plačati. Iako i ovo u Užariji zvuči dobro, tamo smo ranije kupovali povoljno one tepihe kao od špage. A ovi čupavi su mi sada interesantni, samo ne znam kakvi su za održavanje?
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Shopping kod susjeda


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::