Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Obnavljanje i bojanje vanjske stolarije?

#1:  Obnavljanje i bojanje vanjske stolarije? Autor: evil monkey Post Postano: 03.05.2012. 13:09

Molim preporuku ako znate majstora koji popravlja i boja vanjsku stolariju (treba temeljito renovirati drvene prozore i obojati ih).

#2:  Re: Obnavljanje i bojanje vanjske stolarije? Autor: evil monkey Post Postano: 17.07.2012. 9:48

bump za temu - jos uvijek nisam nasla stolara, zna li netko nekoga stvarno dobrog? vjerojatno ce mi trebati i novi prozorski okvir

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 17.07.2012. 10:40

evil monkey je napisao/la: ›
vjerojatno ce mi trebati i novi prozorski okvir

U tom slučaju je vjerujem, bolja opcija izmjena cijele stolarije. Lako je naći odlične polovne drvene prozore za nikakvu ili malu lovu (ja sam svoju staru stolariju poklonio, a bila je u vrlo solidnom stanju). Ugradnja prozora i popravci žbuke poslije ugradnje, su jeftiniji i manje traju nego neka temeljita i opsežna obnova starih drvenih prozora.
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Obnavljanje i bojanje vanjske stolarije?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::