Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 27.03.2012. 13:04

Tko su ti likovi...ili tko je taj lik, koji je uništio svaku petu-šestu fasadu u Osijeku potpisom L.U.W i "nucleo"!!?
Tko si ti čovječe, što nam želiš poručiti ispisivanjem tih žvrljotina, uništavanjem starih fasada, uništavanjem ovog grada...uništavanjem njegovih kulturnih znamenitosti!!??
Nedavno šetam jednim naseljem i svaka druga fasada, zid...pošaran sa nucleo ili L.U.W...uz more ostalih žvrljotina koje ni ne spominjem jer su mi ova dva zapela za oko, ima ih najviše!!!
"Nucleo"...koja majka je tebe "odgajala", kakvim mlijekom dojila???
Da imam novaca raspisao bi novčanu nagradu za hvatanje takvih likova poput vas!!
Nemam ništa protiv normalnih grafita, dapače divim se ljudima koji imaju dara za takve stari..pojedini grafiti su stvarno dobri i imaju neku poruku!!
Tko će mi objasnit šta znači "nucleo" i L.U.W.? Question

#2:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: josephine01 Post Postano: 27.03.2012. 13:31



Zašto autor ovoga još uvijek troši zrak?


lokacije

#3:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: PEGY Post Postano: 27.03.2012. 14:03

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da imam novaca raspisao bi novčanu nagradu za hvatanje takvih likova poput vas!!


ovo nije loša zamisao

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 27.03.2012. 14:21

 Po DGO na više mjesta debili ljudima na fasadu napizdili crnu sliku svinje.
Grafit napravljen kartonskim ili nekim sličnim šablonom veličina cca. 60x35 cm.
Radi li se o autoportretu grafitera ili koji_urac?

#5:   Autor: Provokator Post Postano: 27.03.2012. 14:49

ah ta moderna umjetnost Laughing

#6:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 28.03.2012. 19:51

Zašto autor ovoga još uvijek troši zrak?
lokacije[/quote]


Za tako nešto moraš bit debil, totalni debil!! Tolike fasade uništavati iz hira može samo debil!! Evil or Very Mad

#7:   Autor: ljilj Post Postano: 28.03.2012. 20:24

bili ne tako davno trojica debila (možda se neko sjeća) pa se na iste te stare fasade potpisivali sa "ranko aleksa dinko" i "lepi boris"
onda je dio te trojke bešćutno sudjelovao u gluvo doba noći u rušenju jednog od kipova uz kugin spomenik u tvrđi
onda ih je murija istresla iz gaća
potom su se smirili
jedan je u vedama
jedan je ugledni osječki ekolog
jedan je odselio
možda murija treba malo više bit na ulicama a ne se sakrivat u kafićima i sjedit na parkiralištima u autima
pa da uhvate L.U.W. i "nucleo" i ofarbaju ih onako kako oni "grafitiraju" po fasadama

#8:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 28.03.2012. 22:48

simo031 je napisao/la: ›
 Po DGO na više mjesta debili ljudima na fasadu napizdili crnu sliku svinje.
Grafit napravljen kartonskim ili nekim sličnim šablonom veličina cca. 60x35 cm.
Radi li se o autoportretu grafitera ili koji_urac?

Autoportret - garant Exclamation

#9:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.03.2012. 23:14

Koliko ja znam ˝svinjska pička˝ i ima poruku. Zapravo, svinjsku pičku stavljaju na mjesta u gradu gdje je iznimno prljavo. Čak mi se čini da je na forumu bilo priče oko toga.

#10:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.03.2012. 1:35

nake_rado je napisao/la: ›
Koliko ja znam ˝svinjska pička˝ i ima poruku. Zapravo, svinjsku pičku stavljaju na mjesta u gradu gdje je iznimno prljavo. Čak mi se čini da je na forumu bilo priče oko toga.

Hmmm... iznimno prljavo???
I zato onda "očisti" ta mjesta tim ružnim grafitom Rolling Eyes Confused

#11:   Autor: Zolander Post Postano: 31.03.2012. 17:19

Opa Nucleo opet sara hehehehhee...

#12:   Autor: slavonija Post Postano: 04.04.2012. 18:28

Zolander je napisao/la (Pogledaj post): › Opa Nucleo opet sara hehehehhee...


I L.U.W. šara..isto..platio bih mješano meso nekom da vidim facu tog L.U.W.-a, kako izgleda ta spodoba koja ispisuje ona ogromna slova po novim fasadama, a neznam šta bi dao da mu mogu ući u psihu, da vidim šta ima u glavi..kakav je to mentalni sklop..ono...ne kužim!!
Zanima me da li on svrši u gaće kad pod okriljem mraka (jer nema mooda to po danu radit)pošara fasadu..da li mu momentalno bude mokro između nogu od uzbuđenja!!??

Dijeli li svoje "radosti" sa majkom kod kuće..jojooj mama, noćas sam pošarao dvije zgrade i tri zidića...osjećam se super...!!

#13:   Autor: francika Post Postano: 04.04.2012. 18:35

Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.

#14:   Autor: slavonija Post Postano: 04.04.2012. 18:50

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.


Gle..mene tu više ždere licemjerstvo..njih li njihovih obitelji..u situacijama da ja odem recimo pošarat njima kuću i napišem neki ogroamn i crni grafit nasred žute fasade!!
Živo me zanima reakcija njegovih roditelja??
Misliš da bi roditelji, vlasnici fasadae rekli...ma pusti djecu, zaigrala se...??
Bi k..c, naguzili bi te tužbom i razapeli u novinama!!! Evil or Very Mad

#15:   Autor: sokrat Post Postano: 04.04.2012. 19:05

francika je napisao/la: ›
Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.



šta bi dao da znam gdje živiš...da ti crtam malo pod prozorom..po vratima..malo se zaigram po autu....
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::