Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Starlete ...

#1:  Starlete ... Autor: simo031 Post Postano: 17.03.2012. 19:21

 Osim tjelesne privlačnosti, pa makar i umjetne, kakva znanja i vještine trebaš imati/nemati da postaneš starleta?
Ubraja li se njihov "posao" u uslužne djelatnosti?
No bilo kako bilo, zadnji biser školskog primjera starlete (Ava Karabatić) mi je popravio dan.

 Ava kaže:

"Puno pozdravljam roditelje, pogotovo mamu i tatu!" (Klik)

Što reći? Hvala Ava! osijek031.com smile

#2:   Autor: fear of the dark Post Postano: 20.03.2012. 7:06

Da nema ljudi koji prate svaki korak glupačetina tipa Soraje, Karabatićke i njma sličnih ne bi ni one postojale.....
ovdje se čak pisalo i o Osječkoj Maji Morales.... Rolling Eyes osijek031.com smile

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=32236

po meni je zabrinjavajuće što je sve više ljudi koji ih konstantno prate po svim mogućim portalima...
a najsmješnije od svega je to nazivati poslom...sačuvaj me Bože....

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 20.03.2012. 10:40

koja je razlika između starleta i forumaša?

pa starlete svoje bisere ne prosipaju anonimno!

#4:   Autor: fear of the dark Post Postano: 20.03.2012. 11:21

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › koja je razlika između starleta i forumaša?

pa starlete svoje bisere ne prosipaju anonimno!

Ti to najbolje znaš Mr. Green

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 20.03.2012. 12:19

Teško je za povjerovati, što su pojedinci sve spremni učiniti za lovu.

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 20.03.2012. 14:01

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško je za povjerovati, što su pojedinci sve spremni učiniti za lovu.


dušo ako je tebi teško, onda si ti strašno naivan

#7:   Autor: nicoll Post Postano: 20.03.2012. 16:44

Simonica, pa Soraja, pa Cigi itd....svake godine imamo novi sinonim za ograničeno...jutros upalim tv i vidim koga čega..Avu...i mislim da bi bilo okej da tv koja ju prikazuje stavi i titlove dok Avica govori, jer ja pojma nemam o čemu ona...u biti ..možda sam ja tupava..haha
Ugl, pomislila sam samo: blago njoj, da sam barem ja tako zakinuta, ne bih se sada brinula o poslu, egzistenciji i sl.glupostima....fuck

#8:   Autor: simo031 Post Postano: 20.03.2012. 23:25

PEGY je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško je za povjerovati, što su pojedinci sve spremni učiniti za lovu.


dušo ako je tebi teško, onda si ti strašno naivan


 Način na koji sam odgojen, i na koji i sam pokušavam odgajati svoju djecu, i vrjednote u koje vjerujem te učim djecu da žive po njima, mi ne dozvoljavaju da pojmim da postoje ljudi koji su spremni činiti takve gadosti radi usranog novca.
Očito da negdje postoje propusti u odgoju ...

#9:   Autor: simo031 Post Postano: 20.03.2012. 23:35

nicoll je napisao/la: ›
Simonica, pa Soraja, pa Cigi itd....svake godine imamo novi sinonim za ograničeno...jutros upalim tv i vidim koga čega..Avu...i mislim da bi bilo okej da tv koja ju prikazuje stavi i titlove dok Avica govori, jer ja pojma nemam o čemu ona...u biti ..možda sam ja tupava..haha
Ugl, pomislila sam samo: blago njoj, da sam barem ja tako zakinuta, ne bih se sada brinula o poslu, egzistenciji i sl.glupostima....fuck


 Kad ih čovjek vidi i čuje, spontano počne pjevušiti onu: "O kako je lepo biti glup". osijek031.com smile No brain no pain...

#10:   Autor: PEGY Post Postano: 21.03.2012. 9:20

simo031 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško je za povjerovati, što su pojedinci sve spremni učiniti za lovu.


dušo ako je tebi teško, onda si ti strašno naivan


 Način na koji sam odgojen, i na koji i sam pokušavam odgajati svoju djecu, i vrjednote u koje vjerujem te učim djecu da žive po njima, mi ne dozvoljavaju da pojmim da postoje ljudi koji su spremni činiti takve gadosti radi usranog novca.
Očito da negdje postoje propusti u odgoju ...


a teta ingrid nije te se dojmila? samo ava?

#11:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 12:12

PEGY je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Teško je za povjerovati, što su pojedinci sve spremni učiniti za lovu.


dušo ako je tebi teško, onda si ti strašno naivan


 Način na koji sam odgojen, i na koji i sam pokušavam odgajati svoju djecu, i vrjednote u koje vjerujem te učim djecu da žive po njima, mi ne dozvoljavaju da pojmim da postoje ljudi koji su spremni činiti takve gadosti radi usranog novca.
Očito da negdje postoje propusti u odgoju ...


a teta ingrid nije te se dojmila? samo ava?

 Iskreno rečeno niti ne znam tko je Ingrid, no ako je i ona starleta tad kao da sam ju i vidio.
Vidiš jednu sve si vidio...
Nije me se dojmila niti Ava, ali njena glupost jest.

#12:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 21.03.2012. 12:19

da, zanimljivo... ljudima je zanimljivije brukanje nekih nasih zvijezda ili sto vec nego politicara koji predstavljaju nasu zemlju u svijetu...

#13:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 12:30

PsychoSoldier je napisao/la: ›
da, zanimljivo... ljudima je zanimljivije brukanje nekih nasih zvijezda ili sto vec nego politicara koji predstavljaju nasu zemlju u svijetu...

 Za političare također vrijedi isto pravilo kao i za starlete. Ista je to moralna kategorija.
Vidio si jednog, vidio si sve.

#14:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 12:34

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › da, zanimljivo... ljudima je zanimljivije brukanje nekih nasih zvijezda ili sto vec nego politicara koji predstavljaju nasu zemlju u svijetu...

Od europarlamentaraca se zahtjeva samo da mogu časkati na hodniku. Nije bitno da znaju engleski, a zapravo engleski možda i nije službeni jezik EU parlamenta, možda je francuski, a možda ni nema službenog jezika.

#15:  Re: Starlete ... Autor: simo031 Post Postano: 30.03.2012. 17:31

Mudre izjave naše mlade, visoko obrazovane... starlete? intelektualke? pjevačice? Ne znam gdje bih je uvrstio... U glavnom, Ave Karabatić

"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."

"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."

"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."

"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."

"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."

"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."

"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"

"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"

"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."

"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."

"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."

"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."

"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"

-Iako joj je boravak u Kostariki bio med mlijeko, zbog spavanja na bambusu dobila je strašne hemeroide.

Pitam se kako je moguće da nam je takva situacija u državi, a imamo ovakve intelektualce...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Starlete ...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::