Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic

#1:   Autor: simo031 Post Postano: 10.03.2012. 11:16

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Prvo se moramo naučiti proizvoditi tramvaje a tek onda možemo preći na svemirski program. Daj simo uozbilji se, zar zaista misliš da Osječani nisu za ništa sposobni!?

 U Osijeku kao uostalom i u ostatku države vladaju menadžeri, koji u pravilu nemaju veza sa strukom, dapače od iste zaziru jer se u prisustvu stručnjaka osjećaju manje vrijedni ili neki kurac.
EMŠC već godinama teoretski proizvodi xy tokara, varioca, elektroničara, električara, elektrotehničara, strojarskih tehničara, inženjera strojarstva i elektrotehnike čije znanje je samo teoretsko, jer stručnu praksu nemaju gdje odradit. To nisu zdravi temelji za pokretanje bilo kakve ozbiljne industrijske proizvodnje.

Vidim promijenio si stranu ploče kad si vidio da je 2/3 većina forumaša za proizvodnju tramvaja. Wink

Ne sudjelujem u besmislenim anketama...

#2:   Autor: francika Post Postano: 10.03.2012. 11:35

Kako ne sudjeluješ kad u svakoj imaš što za komentirati.
Budi objektivan i priznaj, "Ja sudjelujem u besmislenim anketama!"

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 10.03.2012. 23:49

francika je napisao/la: ›
Kako ne sudjeluješ kad u svakoj imaš što za komentirati.
Budi objektivan i priznaj, "Ja sudjelujem u besmislenim anketama!"

 @francika dušo, kad bi prema sebi i svojim komentarima bio kritičan jednako onako kako si kritičan prema drugima, siguran sam da bi puno manje komentirao. U stvarnom svijetu bi likove poput tebe jednostavno izbjegavao, jer na takve koji sve znaju ne vrijedi trošiti vrijeme. No, ovdje na forumu gdje dolazim isključivo radi zabave, meni si kako sam već više puta naveo simpatičan. U tebi prepoznajem neku vrstu tamagotchija, virtualnog kućnog ljubimca, kojeg podučavam, hranim, hvalim i kažnjavam ovisno o situaciji. I ništa više, i ništa manje od toga.

 P.S. Ne sudjelujem u besmislenim anketama, ali zato rado sudjelujem u besmislenim raspravama.
Ovo je jedna od takvih.

#4:   Autor: francika Post Postano: 11.03.2012. 9:09

Simo pa zar ti od svake teme BAŠ MORAŠ napraviti Offtopic!
Nekoliko puta sam ti to već rekao, ali tebi ne vrijedi objašnjavati.

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 11.03.2012. 9:12

francika je napisao/la: ›
Simo pa zar ti od svake teme BAŠ MORAŠ napraviti offtopic!

Admini odlučujo o tome a ne ti slatkice. Pusa! Smile

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 11.03.2012. 9:28

francika- tamagoči
osijek031.com smile

#7:   Autor: simo031 Post Postano: 11.03.2012. 10:08

 Evo i novog avatara... osijek031.com smile


#8:   Autor: francika Post Postano: 12.03.2012. 8:45

Simo tebi bi dobro sjeo jedan žuti karton za namjerno offtopičarenje, a bilo bi dobro i da si kupiš jednog tamagočija kad te to već toliko zabavlja.

#9:   Autor: PEGY Post Postano: 12.03.2012. 9:23

francika je napisao/la: ›
Simo tebi bi dobro sjeo jedan žuti karton za namjerno offtopičarenje, a bilo bi dobro i da si kupiš jednog tamagočija kad te to već toliko zabavlja.



vidi vidi, pa simo nam nema žuti! Zato mu profil tako prazno i suhoparno izgleda

#10:   Autor: simo031 Post Postano: 16.07.2012. 22:14

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
vidi vidi, pa simo nam nema žuti! Zato mu profil tako prazno i suhoparno izgleda

 Zlobnica ... Evil or Very Mad
francika je napisao/la: ›
... a bilo bi dobro i da si kupiš jednog tamagočija kad te to već toliko zabavlja.

 Gdje je nastao čovjek?
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::