Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic

#1:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.02.2012. 12:18

francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Valjda će i ta trakavica završiti....

Koliko osoba živi u tom stanu? Ako ih je samo dvoje -trebaju li plaćati porez na "višak kvadrata"? (mislim da se priprema neki takav zakon)

Odvratna si!

hvala... Razz
znam Laughing

#2:   Autor: francika Post Postano: 29.02.2012. 12:34

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Valjda će i ta trakavica završiti....

Koliko osoba živi u tom stanu? Ako ih je samo dvoje -trebaju li plaćati porez na "višak kvadrata"? (mislim da se priprema neki takav zakon)

Odvratna si!

hvala... Razz
znam Laughing

Netko mi je obrisao post! Sumnjam na moderatore, nekako su im prsti zaljepljni za žute kartone kad čitaju moje postove. Very Happy

#3:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.02.2012. 12:38

francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Valjda će i ta trakavica završiti....

Koliko osoba živi u tom stanu? Ako ih je samo dvoje -trebaju li plaćati porez na "višak kvadrata"? (mislim da se priprema neki takav zakon)

Odvratna si!

hvala... Razz
znam Laughing

Netko mi je obrisao post! Sumnjam na moderatore, nekako su im prsti zaljepljni za žute kartone kad čitaju moje postove. Very Happy

možda te preozbiljno shvate Razz

#4:   Autor: francika Post Postano: 29.02.2012. 12:59

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Valjda će i ta trakavica završiti....

Koliko osoba živi u tom stanu? Ako ih je samo dvoje -trebaju li plaćati porez na "višak kvadrata"? (mislim da se priprema neki takav zakon)

Odvratna si!

hvala... Razz
znam Laughing

Netko mi je obrisao post! Sumnjam na moderatore, nekako su im prsti zaljepljni za žute kartone kad čitaju moje postove. Very Happy

možda te preozbiljno shvate Razz

A možda sam i rekao istinu. Što bi bilo da je to tvoj stan i da si ti živjela u tom stanu cijeli život i sad te netko hoće otjerati u neki puno manji stan.

#5:   Autor: PEGY Post Postano: 29.02.2012. 13:28

rafa je napisao/la: ›
E to da se zavrsi sa tim PARAZITIMA KOJE JA CESTO SPOMINJEM DA IH IMA U OSIJEKU JAKO PUNO i na svim mjestima i lokacijama.


kako ćeš se zvat kad pokupiš 3.žuti?

#6:   Autor: rafa Post Postano: 29.02.2012. 14:01

PEGY je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
E to da se zavrsi sa tim PARAZITIMA KOJE JA CESTO SPOMINJEM DA IH IMA U OSIJEKU JAKO PUNO i na svim mjestima i lokacijama.


kako ćeš se zvat kad pokupiš 3.žuti?


Hladovina od čovjeka:) a tebe ako usrecuje da dobijem( mos mislit karton)....mozes ga dati odmah,ima portala JAKO PUNO za Osijek i okolicu;-) znas ??
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::