Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic

#1:  Re: Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće Autor: Dino8090 Post Postano: 19.02.2012. 15:11

3 jebene stranice offtopica i moraliziranja i admini ni da bi prstom mrdnuli. Bitno da ste meni jucer jedan sugavi post maknuli u offtopic, ko sto cete morati i ovaj. Nabijem vas!

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 19.02.2012. 15:12

francika je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›


...


...



PS:
mzzi tebe će zlo sigurno zadesit.

Tebe je već odavno zadesilo ... osijek031.com smile

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 19.02.2012. 15:14

Dino8090 je napisao/la: ›
3 jebene stranice offtopica i moraliziranja i admini ni da bi prstom mrdnuli. Bitno da ste meni jucer jedan sugavi post maknuli u offtopic, ko sto cete morati i ovaj. Nabijem vas!

Opusti se... Offtopic je ionako već duže vrijeme najzanimljiviji topic na ovom forumu.

#4:   Autor: Dino8090 Post Postano: 19.02.2012. 15:25

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Opusti se... Offtopic je ionako već duže vrijeme najzanimljiviji topic na ovom forumu.

I ovo ce zavrsiti sada! Very Happy
Za isti onaj post na koji si ti stavio osijek031.com smile , ja napisao da mu treba ludacka kosulja. I sad je uvreda nekome reci da je lud?! Ko sto je rasizam kad crncu kazes da je crnac... osijek031.com smile

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 19.02.2012. 15:36

Dino8090 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Opusti se... Offtopic je ionako već duže vrijeme najzanimljiviji topic na ovom forumu.

I ovo ce zavrsiti sada! Very Happy
Za isti onaj post na koji si ti stavio osijek031.com smile , ja napisao da mu treba ludacka kosulja. I sad je uvreda nekome reci da je lud?! Ko sto je rasizam kad crncu kazes da je crnac... osijek031.com smile

Svi smo mi na neki način ludi. Razlika je jedino u tome koliko tko uspješno svoju ludost kontrolira i prikriva. Opusti se, okani se onih crvenih smajlića, odi u offtopic ovog foruma, pročitaj si nekoliko stranica. To će te zasigurno oraspoložiti.

P.S. Evo šaljem ti kikiriki da grickaš dok čitaš offtopic ... Smile


Zadnja promjena: simo031; 19.02.2012. 15:44; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: Dino8090 Post Postano: 19.02.2012. 15:48

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svi smo mi na neki način ludi. Razlika je jedino u tome koliko tko uspješno svoju ludost kontrolira i prikriva. Opusti se, okani se onih crvenih smajlića, odi u offtopic ovog foruma, pročitaj si nekoliko stranica. To će te zasigurno oraspoložiti.

P.S. Evo šaljem ti kikiriki da grickaš dok čitaš offtopic ... Smile

Mah... Ustao sam na lijevu nogu danas. Laughing
Aaa ne, ne... Ne idem ja dok ovaj offtopic ne zavrsi tamo. I btw, hvala! Very Happy
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::