Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Gdje na kupanje? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Gdje na kupanje? Autor: gaap Post Postano: 23.06.2006. 9:44

Bazeni su fuj, neptun je fuj, pijesak na pampasu gradilište za most, ono kod želje sjebano kamenjem... gdje se kupa u gradu na rijeci??? nigdje!

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.06.2006. 9:47

bijaše bilo Panonsko more..........

tko ima love kupa se na moru, a tko nema, u lavoru.

#3:   Autor: vlale Post Postano: 23.06.2006. 13:18

na staroj dravi je navodno krasno...divljina, ali odlično

još nisam bila, ali vikend je tu pa odoh...možda i roštilj uspijemo organizirati kakav Smile

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 23.06.2006. 13:19

...mislim da bi mi užitak kupanja na staroj dravi pokvarili miljoni komaraca...

#5:   Autor: gaap Post Postano: 23.06.2006. 14:20

vlale je napisao/la: ›
na staroj dravi je navodno krasno...divljina, ali odlično

još nisam bila, ali vikend je tu pa odoh...možda i roštilj uspijemo organizirati kakav Smile
anakonda je napisao/la: ›
...mislim da bi mi užitak kupanja na staroj dravi pokvarili miljoni komaraca...


dakle, bio na staroj u bilju, istina...raj na zemlji...najbliži ljudi 50 metara od tebe, nijednog komarca od pol tri do sedan popodne, računajte na nekoliko dosadnih obada... kemijski vecei ko kemijski vecei...smrde, nigdje ni jedna kanta za smeće al uglavnom genijalno!

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.06.2006. 14:26

Pardon my ingorance, ali zanima me kakva je voda na staroj Dravi. Imam averziju prema stajacicama i uvijek me hvata frka od mlataranja nogicana po kojekakvom bilju, panjevima i slicno.

Ima li toga? Mulj? Pijesak? Plicak za picigin?

Obala?

Mozda sam razmazen u krivom smjeru, ali meni je Drava super tamo gdje je pjeskovit i sterilan plicak.

#7:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.06.2006. 14:41

Drava je najbolja - teče. Kupališna sezona je počela i u mom selu, znači, Drava it is.

#8:   Autor: gaap Post Postano: 23.06.2006. 17:45

Leteci mungos je napisao/la: ›
Pardon my ingorance, ali zanima me kakva je voda na staroj Dravi. Imam averziju prema stajacicama i uvijek me hvata frka od mlataranja nogicana po kojekakvom bilju, panjevima i slicno.

Ima li toga? Mulj? Pijesak? Plicak za picigin?

Obala?

Mozda sam razmazen u krivom smjeru, ali meni je Drava super tamo gdje je pjeskovit i sterilan plicak.



obala je ok, čista, uređenja prije pomora riba nazvanog svjetsko prvenstvo... kad ulazis pijesak i jedno pol centa mulja koji ti kroz prste prođe...al nije bed. travuljage tu i tamo, skoro da ni nema, a voda toooplaaa i čista (mislim ne smrdi)

#9:   Autor: Lugar Post Postano: 23.06.2006. 19:08

Mogu ti preporuciti jedno mjesto.
To je inace jezero pod imenom Borovik. Ali bez brige, nema trave, panjeva i slicno. Jedini nedostatak je sto je udaljeno nekih 50-ak km od Osijeka, znaci potreban ti je auto ili neko drugo prometalo.
Priroda je predivna (oko jezera je borova suma, i manja livada). Raj za kampere. Isplati se otici na cijeli dan ili, jos bolje, cijeli vikend.

#10:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.06.2006. 20:29

Čula, na putu prema Đakovu. Redovno odredište za prvi maj...

#11:   Autor: puki Post Postano: 23.06.2006. 22:14

hm...ja preporucavam kadu.
u drustvu.
heh...enivan??!


Alana Bates je napisao/la: ›
Redovno odredište za prvi maj...


cije???

#12:   Autor: fatcat Post Postano: 24.06.2006. 7:19

puki je napisao/la: ›
hm...ja preporucavam kadu.
u drustvu.
heh...enivan??!
Ne hvala. Ne postoji tolika kada a i ne poznamo se bas tako dobro. Wink

Ju sed enivan...

#13:   Autor: Gemi Post Postano: 24.06.2006. 9:30

Lugar je napisao/la: ›
Mogu ti preporuciti jedno mjesto.
To je inace jezero pod imenom Borovik. Ali bez brige, nema trave, panjeva i slicno. Jedini nedostatak je sto je udaljeno nekih 50-ak km od Osijeka, znaci potreban ti je auto ili neko drugo prometalo.
Priroda je predivna (oko jezera je borova suma, i manja livada). Raj za kampere. Isplati se otici na cijeli dan ili, jos bolje, cijeli vikend.


A u tom raju komarci i ostale zivotinjice su itekako druzeljubive...

#14:   Autor: puki Post Postano: 24.06.2006. 10:03

fatcat je napisao/la: ›

Ju sed enivan...


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

moram pazit sta govorim Smile

#15:   Autor: Alana Bates Post Postano: 24.06.2006. 12:59

puki je napisao/la: ›
hm...ja preporucavam kadu.
u drustvu.
heh...enivan??!


Alana Bates je napisao/la: ›
Redovno odredište za prvi maj...


cije???


Lege iz Josipovca Punitovačkog...

Sori, kako vidim, bilo je već zainteresiranih da podijele kadu s tobom (ali na putu vječne sreće ispriječila vam se fizika i međusobno nepoznanstvo), pa se ne bih htjela nametati... Very Happy
Osijek031.com » Čavrljanje » Gdje na kupanje? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::