Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje kupiti odjeću za visoke?!?!

#1: Question Gdje kupiti odjeću za visoke?!?! Autor: blitz Post Postano: 15.01.2012. 21:10

Pozdrav! Može li mi netko pomoći i reči mi gdje bih mogao kupiti odjeću za visoke osobe? Naime već duže vrijeme pokušavam naći nekakvu odjeću za sebe, ali nigdje ne mogu naći onakvu kakva mi odgovara. U svim trgovinama koje sam obišao uglavnom imaju brojeve do 2XL. Bio sam i u nekim trgovinama koje imaju i veće veličine, ali ti brojevi su uglavnom namjenjeni punijim osobama, a ne visokim. Molim vas za pomoć!!!

#2:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 16.01.2012. 1:38

sta znaci visoka osoba?

#3:   Autor: Frost Post Postano: 16.01.2012. 1:43

Osoba koja zbog dugih ekstremiteta ne može naći odgovarajuću odjeću u trgovinama.

Šteta što nemamo Big & Tall.

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 16.01.2012. 9:25

Ima u osijeku odječe za visoke i krakate, ne postoji specijalizirana trgovina, ali u ostalima se može pronači ako se zna s veličinama. Trebaš kupovati hlače u inčima pa tako dužina od 34inča več odgovara malo višoj osobi tj. unutrašnja dužina nogavice je cca 86cm i osobi visokoj preko 176cm
Dužina od 36 inča je dobra za ljude visoke oko 195cm.
Jedna od takvih trgovina je Newyorker, onda ima takvih dosta u Avenuemallu, ali ne pamtim im imena. Sportske stvari moraš gledati xxl što često označuje i visoke, a ne samo debele. Na kraju uvijek treba isprobati i pogledati se u ogledalo, jer ima stvarno bezveznih krojeva koji na prvi pogled izgledaju ok.

#5:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 16.01.2012. 13:36

Frost je napisao/la: ›
Osoba koja zbog dugih ekstremiteta ne može naći odgovarajuću odjeću u trgovinama.

Šteta što nemamo Big & Tall.

pitanje se odnosilo na koju visinu..

buduci da se gore spominje 195..
imam 2 metra (mozda 1 cm manje) i nikad nisam imao problema sa kupovanjem odjece. velika vecina trgovina ima vece brojeve gotovo svih artikala
tako da ne znam o cemu pricate

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 16.01.2012. 13:50

Razz

Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 15:43; ukupno mijenjano 1 put.

#7:  Re: Gdje kupiti odjeću za visoke?!?! Autor: blitz Post Postano: 16.01.2012. 18:12

Hlače i nije toliko teško pronaći nego su najveći problem jakne i dukse... Ali nema veze. Čini se da ću još malo morat tražit okolo...
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje kupiti odjeću za visoke?!?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::