Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Savjet o faksovima

#1:  Savjet o faksovima Autor: Juzomachine Post Postano: 15.01.2012. 12:37

ovak: cura mi je maturantica ne zna koji fakultet upisati...dvoumi se između predškolskog odgoja, učiteljskog studija, filozofskog( hj i pedagogija i samo hj), medijske kulture i kulturalnog menadžmenta na kulturlologiji. Koje su vaše preporuke?
S kojim je lakse naci posao (znam da je tesko svakome danas naci posao ali ipak Razz)? molim za savjete

#2:   Autor: exHOP3on Post Postano: 15.01.2012. 12:49

Bitnije od toga "s kojim je lakše naći posao" je pitanje što ona želi raditi u životu, koji posao će voljeti, a tada je lako dalje jer šanse za zapošljavanje su relativno iste za sve, no ako nešto voli više će se boriti za to Wink

#3:   Autor: Juzomachine Post Postano: 15.01.2012. 13:00

U tome je stvar sto je nesigurna sto zeli raditi. (znam da je to o poslovima malo glupo pitanje al to je da ona bude sigurnija oko svog izbora). Ona bi najviša voljela predškolski ili učitaljski

#4:   Autor: Stella1989 Post Postano: 15.01.2012. 13:11

Juzomachine je napisao/la: ›
U tome je stvar sto je nesigurna sto zeli raditi. (znam da je to o poslovima malo glupo pitanje al to je da ona bude sigurnija oko svog izbora). Ona bi najviša voljela predškolski ili učitaljski

Nijedan fax ne garantira lakši pronalazak posla. Bolje da upiše ono što joj se baš sviđa jer treba imati na umu činjenicu da bi na tom faxu trebala provesti nekoliko godina. Wink

#5:   Autor: Monstrum Post Postano: 15.01.2012. 13:26

onda učiteljski ... djeca ... ima 3x godišnje ferije ... slobodni vikendi ... stalno radno vrijeme ... milina

#6:   Autor: Mladjo Post Postano: 15.01.2012. 13:44

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Bitnije od toga "s kojim je lakše naći posao" je pitanje što ona želi raditi u životu, koji posao će voljeti, a tada je lako dalje jer šanse za zapošljavanje su relativno iste za sve, no ako nešto voli više će se boriti za to Wink
krivo. iako bi tako trebalo biti, a i sam sam se vodio takvim razmišljanjem pri upisivanju faksa, danas na žalost vrijede drugačija pravila. inače, slažem se s monstrumom, niti jedno od ovih zanimanja koliko ja znam ne pruža nešto veću mogućnost zaposlenja, a jedan jako dobar prijatelj mi je profesor i iskreno mu zavidim, ponajviše zbog radnog vremena.

#7:   Autor: sokrat Post Postano: 15.01.2012. 19:11

...ja sam radio u školi do danas... Smile pa mi to nije pruzalo preveliko zadovoljstvo..jest da se ima vremena,ali... škola je meni idealno mjesto za ženu..... od navedenih fakulteta nijedan mi ne zvuči kao da se ljudi otimaju za njima...ipak..prijatelj mi je završio kulturologiju....dobio je jako dobar posao...neka knjižara....dobra plaća....a opet ima ih koji konobare sa tim i drugim navedenim fakultetima.... iskreno...mislim da u RH najveće šanse imaju medicinski, stomatologija...

#8:   Autor: rockeros Post Postano: 16.01.2012. 16:00

meni je faks helizim najbolji:))
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Savjet o faksovima


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::