Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Za ili protiv ostanka Hrvatske na Balkanu? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:
Poll :: Jeste li za da Hrvatska ostane na Balkanu?

1. Da
60%
 60%  [ 14 ]
2. Ne
39%
 39%  [ 9 ]
3. Ne znam
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 23



#1:  Za ili protiv ostanka Hrvatske na Balkanu? Autor: francika Post Postano: 04.01.2012. 23:42

Izjasnite se želite li da Hrvatska ostane na Balkanu!

#2:   Autor: beziljy Post Postano: 05.01.2012. 13:23

Kako to misliš, da je premjestimo između njemačke i francuske?

#3:   Autor: silence Post Postano: 05.01.2012. 13:40

Ne razumijem pitanje ?
Hrvatska je na balkanu, a koliko znam zovu je zapadnim balkanom.

#4:   Autor: Redakcija 031 Post Postano: 05.01.2012. 13:42

Pitanje se odnosi na pristupanje EU. Wink

#5:   Autor: silence Post Postano: 05.01.2012. 13:50

da, ali balkan nije zajednica država već geografski pojam ?

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Balkan_topo_en.jpg

#6:   Autor: KillaBEEZ Post Postano: 05.01.2012. 14:00

beziljy je napisao/la: ›
Kako to misliš, da je premjestimo između njemačke i francuske?
Dobro si im poručio Smile Samo pitanje ankete već aludira da idemo u EU. Mi smo dio Europe, i uvijek ćemo biti bez obzira na EU.

#7:   Autor: anakonda Post Postano: 05.01.2012. 14:02

...kad smo već kod ovoga, trebam informacije kako mogu izići na referendum, a da to nije u mjestu prebivališta, već boravišta....tko vodi priču oko tog referenduma?

#8:   Autor: mariox Post Postano: 05.01.2012. 14:07

Pa možda da nas pomaknu malo južnije, negdje oko Španjolske, čisto zbog toplijeg vremena Smile. Pa za većinu zapadnih Europljanja mi jesmo "Balkanci" i to se neć promijeniti uđemo li u EU, u zajednicu Rusije i Kazahstana ili u Zajednicu Srednjoafričkih država.

Ovo anketno pitanje je besmisleno i "navijačko".

#9:  Re: Za ili protiv ostanka Hrvatske na Balkanu? Autor: mali_ivica Post Postano: 05.01.2012. 14:08

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Izjasnite se želite li da Hrvatska ostane na Balkanu!
Hrvatska nikad neće moči pobjeći od Balkana pa je pitanje zapravo glupo...
Tu nam je zemlja takvo nam je okruženje, takve su nam navike...
Jedino je sad pitanje možemo li što od toga mi sami promjeniti?
Možemo eventualne naše navike i samim time mjenjati zapravo i Balkan kao takav.

E sad ono bitno: Stalno nas se obmanjuje da će tu promjenu napraviti netko drugi umjesto nas? NEĆE, promjenu možemo napraviti jedino i isključivo mi sami.
Zato mi se čini da ulazak u bilo kakve zajednice je zapravo produljenje agonije, htjedeći
imaginarno izvesti državu na "BOLJI" put?!

Kada pričamo o Europskoj Uniji pošto predpostavljam da je o tome riječ, te da je zbog toga i sama tema napravljena tada mogu otvoreno reči ono što čega smo i svi svjesni, a to je kako neće Europljani radit umjesto nas i nama uređivat državu da bi mi kao neki veliki nadljudi uživali u svojoj zemlji, a drugi crnčili samo zato što smo mi "imali volje" uči u tu neku zajednicu.

Uredite državu sami pa će granica i trgovina biti najmanji problem. Very Happy

#10:   Autor: mariox Post Postano: 05.01.2012. 14:09

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...kad smo već kod ovoga, trebam informacije kako mogu izići na referendum, a da to nije u mjestu prebivališta, već boravišta....tko vodi priču oko tog referenduma?

Moraš otići u Ured državne uprave(Županijska 4, u dvorištu). Danas ti je zadnji dan za prijavu jer je sutra neradni dan.

#11:   Autor: anakonda Post Postano: 05.01.2012. 14:11

..uh, zadnji je čas znači....puno ti hvala za info...

#12:  Re: Za ili protiv ostanka Hrvatske na Balkanu? Autor: PEGY Post Postano: 05.01.2012. 14:17

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Izjasnite se želite li da Hrvatska ostane na Balkanu!


a jel možemo nekako biti teleportirani negdje pored Sejšela?


#13:   Autor: anakonda Post Postano: 05.01.2012. 15:01

...mene ponajviše interesira koliko će ljudi zaista i izići na referendum...svi vole kokodakati i onda kad treba ispuniti građansku dužnost - šipak...ne da mi se, nisam imao/la vremena, ma šta moj glas može pomoći, blablabla....

#14:   Autor: francika Post Postano: 05.01.2012. 15:04

Pih, sve sami Balkanci! Znao sam!

Popoij Pivo



#15:   Autor: silence Post Postano: 05.01.2012. 15:27


osijek031.com smile
Osijek031.com » Politika » Za ili protiv ostanka Hrvatske na Balkanu? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::