Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Cenzura Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1:  Cenzura Autor: Gemi Post Postano: 13.06.2006. 9:35

Ima nekih riječi koje se u konstanti pojavljuju na Forumu031. Nekima su drage, a neki ih ne mogu smisliti. Neke su nepristojne, neke dosadne, neke uvredljive, a neke priglupe.

Navedite riječi na koje biste uveli cenzuru ili biste ih preformulirali pa da "kastriramo" nepodobne i učinimo "čednima" one koji to nisu... ;-)

(Naravno, riječ koja ima najviše glasova dobit će naš cenzurni blagoslov.)

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 9:40

Riječ cenzura je užasna.
I autocenzura zna već biti ograničavajući faktor u izražavnju mišljenja.

Glasam protiv cenzure!

#3:   Autor: Bilke Post Postano: 13.06.2006. 9:40

Cenzura je cool Razz

kava, kave, kavi, kavu, kavo, coffee...

btw. sorry Gazda... Very Happy

#4:   Autor: Gemi Post Postano: 13.06.2006. 9:47

Ovim putem a i glede popraćenih tema na Forumu031 koliko stignem - pohvala Mungosu koji muško spolovilo naziva "pitončićem" i pohvala Pukiju koji umjesto riječi "sise" - upotrebljava riječ "grudi"! Very Happy

#5:   Autor: fatcat Post Postano: 13.06.2006. 9:56

fatcat je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Prva stvar koju svako jutro dotaknem je... aparat za grijanje vode. Tek nakon sto se popije kava doticu se ostale stvari koje se svakog jutra trebaju dotaknuti... ;-)


Znam da je obicaj dati svom k***u nadimak, ali covjece zasto "aparat za grijanje vode"...


Nekada je pitoncic, a nekada je "aparat za grijanje vode"...

#6:   Autor: Leon Post Postano: 13.06.2006. 10:13

DanicaV je napisao/la: › Riječ cenzura je užasna.
I autocenzura zna već biti ograničavajući faktor u izražavnju mišljenja.
Glasam protiv cenzure!


Naravno da cenzure nece biti (dok se nesto ne bude kosilo s pravilom don't be evil ;-)), ali svakako iznesite svoje misljenje o onome sto Vas mozda smeta, iritira i slicno...

Do sada nije bilo potrebe za ogranicavanjem sloboda korisnika, a vjerujem da nece biti ni u buducnosti... atmosfera na Forumu031, kao i na kompletnom portalu Osijek031.com je topla i prijateljska...

@Gemi, sta fali sisama?! Svi smo mi sisali... (osim onih koji su odbili sisu!) ;-)

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 10:14

Molim pogledati:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Cenzura

Uvođenjem zabranjenih riječi pretvaramo se u zatovreni krug koji ima svoja "pravila"......uf, imam ružne asocijacije.
Ako nekome smeta neka riječ, neka to fino stavi do znanja osobi i gotovo.

#8:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 10:17

Leon je napisao/la: ›
Do sada nije bilo potrebe za ogranicavanjem sloboda korisnika, a vjerujem da nece biti ni u buducnosti... atmosfera na Forumu031, kao i na kompletnom portalu Osijek031.com je topla i prijateljska...


valjda smo zato na forumu. ne bi valjalo kvariti. Wink

#9:   Autor: riddler Post Postano: 13.06.2006. 10:39

Živjela liberalna demokracija!

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 13.06.2006. 10:42

DanicaV je napisao/la: ›
Molim pogledati:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Cenzura

Uvođenjem zabranjenih riječi pretvaramo se u zatovreni krug koji ima svoja "pravila"......uf, imam ružne asocijacije.
Ako nekome smeta neka riječ, neka to fino stavi do znanja osobi i gotovo.


Ajde, ajde Danice, malo vise pozitive. Poticanje Foruma uvijek mora biti s minusom i plusom - da bismo se našli u sredini Smile

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 10:46

@Gemi,

Dajem sve od sebe, ali ta mi je riječ nekako režimska. Sad

#12:  Re: Cenzura Autor: Bilke Post Postano: 13.06.2006. 10:54

Jesmo svi ozbiljni za popizdit... Shocked
Nitko ne kuzi zajebanciju... Very Happy

#13:   Autor: --- Post Postano: 13.06.2006. 10:56

ulažem veto na "kava"...

#14:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 11:20

gazda777 je napisao/la: ›
ulažem veto na "kava"...


također.
em nije prostakluk, em je fino, mirisno......

#15:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.06.2006. 12:30

riddler je napisao/la: › Živjela liberalna demokracija!


Zivio Lenjin!
Zivilo socijalisticko samoupravljanje!
Zivio pokojni drug Tito!

@riddleru, slazem se da liberalna demokracija treba zivjeti, ali nam se danas pod tim pojmom prodaje isto ono sto se prodavalo u one moje tri gornje parole. Ne mislim na ono sto se prodaje na ovom siteu ;-) vec sto nam se prodaje preko TVa, novina, casopisa, manekenki, svjeCkih prvenstava...
Osijek031.com » Čavrljanje » Cenzura Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::