Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Glavobolja i....sex Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#1:  Glavobolja i....sex Autor: Gemi Post Postano: 13.06.2006. 9:14

Ukoliko imate glavobolje, vjerojatno ste pomislili kako se radi o migreni. Neke osobe koje imaju obične, tenzijske, glavobolje, vjeruju kako boluju od migrene, dok neke koje imaju migrenu je ne prepoznaju.

Migrena ugrožava i brak, u jednom istraživanju 18% ispitanika okrivilo je migrenu za razvod braka. Unatoč ovoj činjenici, mnogi bolesnici ne traže pomoć, a brojnima su dijagnosticirane pogrešne bolesti te se liječe na krive načine (ili sami uspostavljaju dijagnozu okrivljavajući loš monitor, dugotrajno sjedenje pred PC-jem, prekomjerne kilograme, nedovoljnu prozračenost prostorije, neprospavanu noć...).

Jedno drugo istraživanje od nedavno pokazuje da su migreni podložni i muškarci i žene koji previše misle na sex. Oni koji sex ne trebaju i ne smatraju ga važnim i presudnim, u krevetu obično foliraju glavobolju...

A vi? ;-)

#2:   Autor: Bilke Post Postano: 13.06.2006. 9:17

Gemi je napisao/la: ›
A vi? ;-)


A ti? ;-)

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 9:21

Migrena mi je dijagnozirana negdje u 3. ili 4. razredu osnovne. Ne bih rekla da sam tada mislila na sex.....a i napadi migrene su tako gadni, da se ne mogu porediti s običnom glavoboljom.
Migrena može trajati od 1 sata do 10 dana.....uživancija.

#4:  Re: Glavobolja i....sex Autor: knox Post Postano: 13.06.2006. 11:58

migrena/glavobolja sucks!

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 13.06.2006. 12:04

...kad bi mogla poželjeti samo jednu želju u životu, zaželjela bih da me više nikad ne napadne migrena...

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.06.2006. 12:27

Gemi je napisao/la: › Jedno drugo istraživanje od nedavno pokazuje da su migreni podložni i muškarci i žene koji previše misle na sex. Oni koji sex ne trebaju i ne smatraju ga važnim i presudnim, u krevetu obično foliraju glavobolju...
A vi? ;-)


Neistina... evo, ja sam sebi dijagnosticirao problem monitora, polozaja sjedenja i kojecega. Glava me manje boli nego prije, ali i dalje mislim na seks. ;-)

#7:   Autor: anakonda Post Postano: 13.06.2006. 12:31

...dakle, jednostavno: prestani misliti na sex...Smile

#8:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.06.2006. 12:32

anakonda je napisao/la: › ...dakle, jednostavno: prestani misliti na sex...Smile

Khm, pretpostavljam da je u tvojoj recenici naglasak na rijec "misliti" ;-)

#9:   Autor: paperje Post Postano: 13.06.2006. 12:34

kao onaj đir : RES, NON VERBA!

#10:   Autor: anakonda Post Postano: 13.06.2006. 12:36

[quote="Leteci mungos";p="20856"]
Gemi je napisao/la: › Jedno drugo istraživanje od nedavno pokazuje da su migreni podložni i muškarci i žene koji previše misle na sex.


...naglasak u obje rečenice jest na "misliti", očito...bar tako pišeSmile...a sad, je li to izvedivo, to je druga pričaSmile...

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 12:40

misliti???????

prije bi se to nazvalo PORIVOM.

ima to i kod ostalih životinja....... Razz
a ne sjećam se da je netko objavio tekst o migreni/glavobolji kod majmuna, lavova, kornjača.........

#12:   Autor: anakonda Post Postano: 13.06.2006. 12:55

...da, u pravu si, poriv je u pitanju...ne znam zašto sam toliko zapela na riječ "misliti", valjda sam se uhvatila konteksta rečenice...samo razlika kod ostalih životinja je da se oni ne zamaraju mislima o sexu...poriv i to je to...možda zato nemaju migrene...Smile...

#13:   Autor: riddler Post Postano: 13.06.2006. 13:03

A ja mislio da migrenu uzrokuje konzumacija čokolade. A kad ono prevelika opterecenost sivih celija.
Ajoooooooooojjjjj.

#14:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.06.2006. 13:14

nemam (srećom) česte probleme s glavoboljom, ali u praksi se pokazalo kako one blaže upravo od sexa prolaze Smile Smile Smile ali, migrena se od njega još više pojača Sad Sad šmrc

#15:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 13:25

riddler je napisao/la: ›
A ja mislio da migrenu uzrokuje konzumacija čokolade. A kad ono prevelika opterecenost sivih celija.
Ajoooooooooojjjjj.


čokolada ima sastojke koji mogu kod nekih ljudi mogu izazvati napad. i crno vino, npr. ali sve je to individualno.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Glavobolja i....sex Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::