Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Čaj - čajevi u Osijeku? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Funny Čaj - čajevi u Osijeku? Autor: anjasS Post Postano: 14.11.2011. 20:45

eto kako sam ljubitelj čajeva, i cula sam za kuću zelenog čaja, a koliko znam nema je u Osijeku, pa me zanima ima sta slicno?

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.11.2011. 21:06

AFAIK, u Osijeku nema kuce zelenog caja. Mislim da je bila neka u Mercatoru, ali ne znam postoji li jos. Ona u ZG ima super izbor, ali su i cijene paprene.

Alternativa je Miller. Nemaju sarolik izbor kao Kuca caja, ali imaju osnovne arome na bazi zelenog caja i rooibosa - vanilija, visnja, limun i sl. - sve skupa mozda 10-15 vrsta cajeva. Cijene su vrlo povoljne (upola one iz Kuce caja), a okus je istovjetan onima iz Kuce caja.

#3:   Autor: Spore Post Postano: 14.11.2011. 23:06

Imas u kauflandu jedan cijeli red cajeva... Tamo ces naci sve sto ti treba Smile...

#4:   Autor: Aisha Post Postano: 15.11.2011. 0:22

kad smo već kod čajeva, plz dojavite ako ste u skorašnje vrijeme u osijeku negdje vidjeli kutiju za čajeve.. tipa ovo:

#5:   Autor: exHOP3on Post Postano: 15.11.2011. 0:31

Probaj pogledat u Intersparu (kod kružnog toka), tamo si redovito uzimam šumsko voće, nalazi se pokraj pekarskih proizvoda, znam da uvijek ima mnogo vrsta čajeva u vrećicama.

#6:   Autor: Dino8090 Post Postano: 15.11.2011. 1:28

Caj u filter-vrecicama je sve samo ne caj... A posto ona spominje Kucu caja, vjerojatno ne planira kupovati otpad, nego kvalitetne cajeve.
Cisto sumnjam da se negdje u Osijeku moze kupiti pravi caj, eventualno Bio&Bio u Avenue Mallu. Ja sam trazio zeleni caj po gradu svugdje, najkvalitetniji sam bio nasao tamo, iako ni taj nije bio Bog zna sta.
I mungos je spomenuo Muller. Vidio sam i ja tamo da ima cajeva koji nisu u filter-vrecicama, ali nisam kupovao tak da ne znam kakvi su.

Mislim da ti je najpamentnije narucit preko neta.

#7:   Autor: saba Post Postano: 15.11.2011. 7:26

naručite si sa e-baya
moj lega si naručio nekih 10 kila nekog posebnog čaja kojem sam zaboravio ime.

#8:   Autor: anjasS Post Postano: 15.11.2011. 18:24

Ništa onda naruciti preko Kuce zelenog čaja:)

#9:   Autor: anjasS Post Postano: 15.11.2011. 18:26

iz mullera je dobra zeleni, u zelenoj vrecici:)

#10:   Autor: exHOP3on Post Postano: 16.11.2011. 11:48

Dino8090 je napisao/la: ›
Caj u filter-vrecicama je sve samo ne caj...

Nisi shvatio, ne u filter-vrećicama nego u rinfuzi ali je pakiran u vrećice po 30 grama.
Naravno da je "instant" čaj smeće, ne bi to nikome preporučio.

#11:   Autor: Dino8090 Post Postano: 16.11.2011. 12:22

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisi shvatio, ne u filter-vrećicama nego u rinfuzi ali je pakiran u vrećice po 30 grama.
Naravno da je "instant" čaj smeće, ne bi to nikome preporučio.

Doh!! Krivo sam shvatio onda. I beg your pardon. Very Happy Embarassed

#12:   Autor: anjasS Post Postano: 16.11.2011. 17:12

da, da mislila sam na caj pakiran u vrecice, (rinfuzi)Smile, ne pijem ovaj iz vrecica, jedino kad sam jakooo ljena:)

#13:   Autor: exHOP3on Post Postano: 17.11.2011. 13:52

Dino8090 je napisao/la: ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisi shvatio, ne u filter-vrećicama nego u rinfuzi ali je pakiran u vrećice po 30 grama.
Naravno da je "instant" čaj smeće, ne bi to nikome preporučio.

Doh!! Krivo sam shvatio onda. I beg your pardon. Very Happy Embarassed

događa se, ni sam nisam znao kako se izjasnit da se vidi razlika
anjasS je napisao/la: ›
da, da mislila sam na caj pakiran u vrecice, (rinfuzi)Smile, ne pijem ovaj iz vrecica, jedino kad sam jakooo ljena:)

pa eto, svrati tamo, iz sjećanja znam da ima zeleni, crveni, crni, roibos, šumsko voće, kamilica, šipak, itd. sve je uvezeno iz njemačke, no imaš i na autopiji ako želiš domaće čajeve Very Happy

#14:   Autor: silence Post Postano: 18.11.2011. 8:50

eh da..samo bi prvo trebalo naučiti razliku izmedju čaja i biljnih pripravaka

#15:   Autor: exHOP3on Post Postano: 18.11.2011. 14:01

silence je napisao/la: ›
eh da..samo bi prvo trebalo naučiti razliku izmedju čaja i biljnih pripravaka

znam na što misliš, oni pripravci za tlak, depresiju, potenciju... ali vidio sam i čajeve Wink
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Čaj - čajevi u Osijeku? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::