Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Jebem ti kišu više, ku*ac! Ladno je! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Jebem ti kišu više, ku*ac! Ladno je! Autor: Circa Post Postano: 07.06.2006. 8:49

Jebem ti lipanj ovaki krvavi, da ti jebem! Ima ko perinu za prodat?
Umjesto da lagano odlazimo na prvo kupanje na Dravu, Kopiku (ili di vec) ja se smrzavam ko picka i svaki dan sam mokar, ali ne od kupanja!
Majka priroda je nesto gadno ljuta na nas kada nam se ovako osvecuje za sva sranja koja smo napravili...

Jeeeebeeeemmmuuuuu!

#2:   Autor: ireas Post Postano: 07.06.2006. 9:33

Strpi se, svima nam je dosta kise i ovakvog naglo-promijenjivog vremena! Prognoze kazu da ce bit bolje i da ce za 10-tak dana sunce toliko upicit da cemo zalit za ovim prohladnim vremenom

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 9:36

Circa je napisao/la: ›
Majka priroda je nesto gadno ljuta na nas kada nam se ovako osvecuje za sva sranja koja smo napravili...


što možeš kad smo zločesti prema majci prirodi.
ako je za utjehu, ne živimo u području tornada i sl. elementarnih nepogoda.

#4:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.06.2006. 9:47

upravo proklinjem sve po spisku, nemam se volje ustat ujutro kad vidim ovu šugu vani! jebemtivrijemedatijebemvrijeme!!! hoću kupanjeeeeeeeeeee

#5:   Autor: fatcat Post Postano: 07.06.2006. 9:58

Jesen je dosla kraju i jos nedelja dana do zime. Temperatura se jos nije spustila ispod 20... Party, my place...


#6:   Autor: Circa Post Postano: 07.06.2006. 10:03

fatcat je napisao/la: ›
Jesen je dosla kraju i jos nedelja dana do zime. Temperatura se jos nije spustila ispod 20... Party, my place...


Aaaaa!!!
Zavidim...

#7:   Autor: anakonda Post Postano: 07.06.2006. 10:46

ireas je napisao/la: ›
Strpi se, svima nam je dosta kise i ovakvog naglo-promijenjivog vremena! Prognoze kazu da ce bit bolje i da ce za 10-tak dana sunce toliko upicit da cemo zalit za ovim prohladnim vremenom


...teško da ću žaliti za ovim glupim vremenom...ajd kao ono da to traje jedan - dva dana, ali ovo je već definitivno too much...

#8:  Re: Jebem ti kišu više, ku*ac! Ladno je! Autor: knox Post Postano: 07.06.2006. 14:56

je,je,jako je hladno... zadnji put je ovako bilo 1977.
a navodno ce cijelo "ljeto" biti ovakvo..

#9:   Autor: gaap Post Postano: 07.06.2006. 14:59

sve mi se čini da su to katolički svećenici urokljivim okom klimu promijenili. šta se mladi kojikurac imaju skidat po kupalištima! bolje je u župni stan doć na preodgoj

#10:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 15:05

gaap je napisao/la: ›
sve mi se čini da su to katolički svećenici urokljivim okom klimu promijenili. šta se mladi kojikurac imaju skidat po kupalištima! bolje je u župni stan doć na preodgoj


opet ti protiv crkve. šta će ljudi misliti....... Razz

#11:   Autor: Lugar Post Postano: 07.06.2006. 16:04

Mladi i onako previse pokazuju svoje tijelo kada je vruce. Djevojke setaju u oskudnim krpicama koje pokazuju manje-vise sve, a na kupanju su skoro gole. FUJ!Treba to sve zabranit.
Treba lijepo obuci sivu dolcevitu, adidas trenerku (na strafte), smedji sako i spic papak! A kao modni detalj moze posluziti i kaubojski sesir sa zvoncicima povjesanim oko oboda.

#12:   Autor: Allende Post Postano: 07.06.2006. 16:29

Lugar je napisao/la: ›
Mladi i onako previse pokazuju svoje tijelo kada je vruce. Djevojke setaju u oskudnim krpicama koje pokazuju manje-vise sve, a na kupanju su skoro gole. FUJ!Treba to sve zabranit.
Treba lijepo obuci sivu dolcevitu, adidas trenerku (na strafte), smedji sako i spic papak! A kao modni detalj moze posluziti i kaubojski sesir sa zvoncicima povjesanim oko oboda.


a kravatica od kurčeve kože, sa značkom u obliku orlovih krila?

#13:   Autor: --- Post Postano: 07.06.2006. 19:28

tako je, kravata je i više nego dovoljno odjeće...

#14:   Autor: Lugar Post Postano: 07.06.2006. 23:59

Allende je napisao/la (Pogledaj post): ›
a kravatica od kurčeve kože, sa značkom u obliku orlovih krila?


Ako bas mora... Pa tu ce zidovi jebeno profitirat....

#15:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.06.2006. 1:47

zašto se bunite... jednostavno prihvatite stvari onako kako dolaze... ja sam uživao što sam se otuširao na kiši barem 3 puta dnevno ovih dana.... naglasak na UŽIVAO... cough cough... ali ipak Very Happy , sve je to za nas ''ljude'' makar i sami bili uzrok tome...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Jebem ti kišu više, ku*ac! Ladno je! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::