Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice

#1: Question Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice Autor: Mladjo Post Postano: 26.09.2011. 15:18

Kako na stranicama GPP-a, ali ni u njihovom call centru nisam uspio doći do potrebne informacije, bio bih zahvalan dobroj duši koja je spremna pomoći. Naime, zanima me vrijeme polazaka u oba smjera autobusa sa stanice u Vukovarskoj ulici kod Bendeka.

Druga stvar koja me zanima je koji sve autobusi prometuju na toj liniji. Znam da postoji autobus koji vozi za MIO, ali na stranici GPP-a nema nikakvih podataka o redu vožnje na toj liniji. Navodno se može sjesti i na autobuse za Bijelo Brdo i Sarvaš, ali ne znam mogu li se voziti samo do te stanice na Vukovarskoj s butrom za prvu zonu.

Unaprijed zahvaljujem na pomoći!

#2:  Re: Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice Autor: francika Post Postano: 26.09.2011. 16:31

Unutar grada se možeš voziti bilo kojom linijom. MIO spada u Osijek tj. u 1. zonu.
Mislim da ti svi busevi idu pored Bendeka, a ovdje imaš vozni red za Bijelo Brdo, Sarvaš i Nemetin. Prikazano ti je vrijeme u oba pravca, ali si moraš izračunati kad će biti kod Bendeka jer polazi sa Đakovštine. Znači na Đakovštinu dodaš 10-15 minuta i znaš kad će biti kod Bendeka, a ionako moraš doć 15 minuta ranije tako da ne možeš zakasniti. Na istom linku imaš i broj prometnog ureda, pa ako ti i dalje nije jasno ponovo nazovi možda budeš imao više sreće drugi put, a ako ne onda treća sreća. Wink

#3:   Autor: Mladjo Post Postano: 26.09.2011. 19:13

ma znam, proučavao sam taj vozni red, ali nemam dojam koliko recimo treba autobusu od bijelog brda ili sarvaša da dođe do te stanice. a treba mi točno vrijeme zbog dolaska i odlaska s posla. ako prozujim taj bus moglo bi mi se vrlo lako dogoditi da u pol 11 navečer pješačim od tamo do centra ili da hvatam neki tramvaj na divaltovoj ili gupčevoj.

#4:   Autor: francika Post Postano: 26.09.2011. 20:58

Pa prvih par dana čekaš i saznaš vozni red. Ako nema busa sat vremena imaš 20 minuta ugodne večernje šetnje do tramvaja. A možda je tramvaj i bolje rješenje, jer ja isto poludim kad čekam bus kao i uvijek se bojim da neće doći, dok sa tramvajem uopće nemam taj osječaj.

A što se tiče busa iz Bijelog brda, pa trebap bi biti nakon 20-25 minuta u Osijeku. Iz Sarvaša i Nemetina 10-15 min.
Osijek031.com » Čavrljanje » Vozni red pojedine autobusne/tramvajske stanice


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::