Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Termostatski ventil pokraj radijatora!!??

#1:  Termostatski ventil pokraj radijatora!!?? Autor: slavonija Post Postano: 22.09.2011. 9:34



Kao što vidite na slici, pukao je na spoju plastike i metala..što dalje, koliko košta novi cca....i da li ga je komplicirano izmjenit!!?? Ako netko zna postupak!! HELP Crying or Very sad

#2:   Autor: feedmatekill Post Postano: 22.09.2011. 10:35

za cijenu nisam siguran osim što znam da nije prevelika 100-200kn, ima par godina kako sam kupovao....

mjenjaju se vrlo jednostavno, odšarafiš ovaj prvi navoj do ventila - kada skineš pokidanu glavu trebao bi ostati samo jedan metalni "pipak" na ovom t komadu...
na isti navoj našarafiš novu termostatsku glavu i rješen problem....sve što trebaš su jedna papgajke i ne brini nema curenja vode ni ičeg sličnog....

#3:   Autor: slavonija Post Postano: 22.09.2011. 17:06

feedmatekill je napisao/la (Pogledaj post): › za cijenu nisam siguran osim što znam da nije prevelika 100-200kn, ima par godina kako sam kupovao....

mjenjaju se vrlo jednostavno, odšarafiš ovaj prvi navoj do ventila - kada skineš pokidanu glavu trebao bi ostati samo jedan metalni "pipak" na ovom t komadu...
na isti navoj našarafiš novu termostatsku glavu i rješen problem....sve što trebaš su jedna papgajke i ne brini nema curenja vode ni ičeg sličnog....


to mi je bitno..hvala puno..
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Termostatski ventil pokraj radijatora!!??


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::