Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Kosulje dugi rukav

#1:  Kosulje dugi rukav Autor: empetri Post Postano: 21.04.2011. 19:15

Obisao sam sve trgovine sa kosuljama u gradu, i nitko nema tamnoljubicastu (purple indigo nest) kosulju dugih rukava, em zato sto je proljece pa dobivaju kratki rukav, em zato sto je boja specificna.

Zna li netko postoji li neki, osim Amazona, web shop gdje bi mogao biti veliki izbor istih?

Ne mogu biti previse izbirljiv, mora se sloziti uz odredjenu kravatu Very Happy

#2:  Re: Kosulje dugi rukav Autor: francika Post Postano: 21.04.2011. 19:40

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Obisao sam sve trgovine sa kosuljama u gradu, i nitko nema tamnoljubicastu (purple indigo nest) kosulju dugih rukava, em zato sto je proljece pa dobivaju kratki rukav, em zato sto je boja specificna.

Zna li netko postoji li neki, osim Amazona, web shop gdje bi mogao biti veliki izbor istih?

Ne mogu biti previse izbirljiv, mora se sloziti uz odredjenu kravatu Very Happy

Jesi ti ovaj možda?
Mr. Green


#3:   Autor: empetri Post Postano: 21.04.2011. 19:48

jok, on vec ima kosulju xD

#4:   Autor: francika Post Postano: 21.04.2011. 20:11

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › jok, on vec ima kosulju xD

Po brkovima bi reko da si to ti. Ajde priznaj da su ti pokidali košulju dok su te privodili. Laž

#5:   Autor: PEGY Post Postano: 21.04.2011. 21:43

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 15:49; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: mali od čače Post Postano: 22.04.2011. 2:30

empetri je napisao/la: ›
Obisao sam sve trgovine sa kosuljama u gradu, i nitko nema tamnoljubicastu (purple indigo nest) kosulju dugih rukava, em zato sto je proljece pa dobivaju kratki rukav, em zato sto je boja specificna.

Zna li netko postoji li neki, osim Amazona, web shop gdje bi mogao biti veliki izbor istih?

Ne mogu biti previse izbirljiv, mora se sloziti uz odredjenu kravatu Very Happy


e imaš supač košulja u onoj trgovini na križanju županijske i ul.republike, na jugo-istočni čošak mislim, tamo sam ja kupovao košulja i kravata,i super su,a imaju i velik izbor..a nedavno sam vidio u katalogu od onog yska,takko-a, ne znam točno koji,bila je neka lila košulja..pa odi vidit..

#7:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 22.04.2011. 8:43

guliver, tamo imaju 100% jer imaju svakakvih - sad je preselio u AM
imas jos olymp (tamo su neke bezvezne, sarene i pederske), prekoputa trgovina W/M, pgledaj u benettonu, croata na trgu, ima jos par trgovinica u AM koje drze kosulje, i s'Oliver u portanovoj ima isto neki malo ozbiljniji dio

#8:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.04.2011. 9:42

Sad mi je palo na pamet, ne razumijem se u to ali jesi razmišljao možda uzet recimo bijelu košulju pa obojat osijek031.com smile ako se to može kvalitetno jelda napravit, a kontam da može.

#9:   Autor: pootzko Post Postano: 22.04.2011. 10:54

ajde nabroji sve trgovine baš da vidimo jesu stvarno sve! Very Happy
jel ne zna mama di ima košulja? Razz Very Happy

čekiraj onu trgovinu kod šetača s odijelima, vidio sam jučer tamo baš ljubičaste takve su imali. SVE.. Very Happy lol

#10:   Autor: empetri Post Postano: 22.04.2011. 12:10

bio sam u svim koje ste svi nabrojali do sada Razz

ok, ajd, nisam bio u avenue Very Happy i interesantan prijedlog za bojanje, jednom sam rifle u crno bojao, ali lako to..

#11:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 22.04.2011. 18:39

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › bio sam u svim koje ste svi nabrojali do sada Razz

ok, ajd, nisam bio u avenue Very Happy i interesantan prijedlog za bojanje, jednom sam rifle u crno bojao, ali lako to..


imam ti ja jednu, pa ti mogu prodati za 300 eura ako hoćeš.

#12:   Autor: empetri Post Postano: 22.04.2011. 18:41

moje tijelo nije dostojno diranja onoga sto tvoje tijelo diralo je nekad Neutral
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Kosulje dugi rukav


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::