Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što mislite o Portanovi? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Great ! Što mislite o Portanovi? Autor: Nena031 Post Postano: 25.03.2011. 9:27

juče je otvorena kakvi su dozivljaji?

#2:   Autor: root Post Postano: 25.03.2011. 9:32

To je carstvo u kojem ne caruje drugarstvo i zato će se srušiti jer su temelji loši .

#3:   Autor: Nena031 Post Postano: 25.03.2011. 9:33

meni se nije previše dojmilo....i previše ljudi je juče bilo tako da se nista nije moglo vidjet pošteno...

#4:   Autor: root Post Postano: 25.03.2011. 9:36

Nemaš što vidjeti što nisi već vidjela ako si bila negdje van zemlje u nekim velikim centrima ,to je trenutna atrakcija koja je jako zanimljiva ljudima ,a što će biti poslje vidjet čemo vrijeme će pokazati .

#5:  Re: Što mislite o Portanovi? Autor: Mladjo Post Postano: 25.03.2011. 10:13

drugi kat će me vidjeti tu i tamo, ostatak portanove možda jednom ili dvaput godišnje, kada budem išao u odjevni shoping. jučer mi je bilo baš zanimljivo primjetiti da je maksimalno svaki 20-ti čovjek izašao iz portanove s nekom vrećicom. nemaju ljudi ovdje love, stoga očekujem da će za mjesec dana, kada se ispuše početni elan, sve to biti poprilično prazno. daj bože da se varam.

#6:   Autor: Nena031 Post Postano: 25.03.2011. 10:15

pa da......skoro svi su samo gledali sta ima ..samo neki su nešto čak i kupili....

#7:   Autor: S@ky c@r Post Postano: 25.03.2011. 10:15

meni je predobro tamo... bio sam u ingolstadtu, tamo ima nešto slično portanovi, zove se westpark... po meni je ovako nešto napokon i trebalo osijeku, sva ova sranja tipa emmezeta, mercator, kaufland, sve je to kurac... ovo je zakon Smile

#8:   Autor: francika Post Postano: 25.03.2011. 12:21

S@ky c@r je napisao/la (Pogledaj post): › meni je predobro tamo... bio sam u ingolstadtu, tamo ima nešto slično portanovi, zove se westpark... po meni je ovako nešto napokon i trebalo osijeku, sva ova sranja tipa emmezeta, mercator, kaufland, sve je to kurac... ovo je zakon Smile

Ovi stari trgovački centri lako bi se mogli pretvoriti u proizvodne hale, a čak bi se Emmezeta i Pevec kad propadnu mogli i spojiti pa da tu nastane Osječki velesajam. Znači cesta između njih u tom slučaju ne bi više bila u prometnoj funkciji već bi sve bilo zajedno ograđeno. A ukoliko bi za koju godinu propala i Portanova, lijepo im se i ona pridruži. Ko lego kockice!


Zadnja promjena: francika; 25.03.2011. 12:22; ukupno mijenjano 1 put.

#9:   Autor: catwoman Post Postano: 25.03.2011. 12:21

Ja od silne gužve nisam ni uspjela skontat kak to u cjelini izgleda, al ono što sam uspjela skontat je da je vruće unutra za pop...

#10:   Autor: francika Post Postano: 25.03.2011. 12:23

catwoman je napisao/la (Pogledaj post): › Ja od silne gužve nisam ni uspjela skontat kak to u cjelini izgleda, al ono što sam uspjela skontat je da je vruće unutra za pop...

Grah ima strašnu energetsku učinkovitost, a budući da su ljudi tamo provodili po pola dana vjerujem da su konzumirali grah.

#11:   Autor: noname Post Postano: 25.03.2011. 12:28

francika je napisao/la: ›
Ovi stari trgovački centri lako bi se mogli pretvoriti u proizvodne hale, a čak bi se Emmezeta i Pevec kad propadnu mogli i spojiti pa da tu nastane Osječki velesajam.


Da se pretvore u proizvodne hale moguce, no da se spoje u velesajam, mislim da to necemo dozivit. Cak i za proizvodne hale su tesko izvedive posto ni nemamo proizvodnje Razz

#12:   Autor: catwoman Post Postano: 25.03.2011. 12:29

francika je napisao/la: ›
catwoman je napisao/la (Pogledaj post): › Ja od silne gužve nisam ni uspjela skontat kak to u cjelini izgleda, al ono što sam uspjela skontat je da je vruće unutra za pop...

Grah ima strašnu energetsku učinkovitost, a budući da su ljudi tamo provodili po pola dana vjerujem da su konzumirali grah.

Aha znači misliš isparavanja, emitiranje energije i to...pa mislim da to nije samo do graha

#13:   Autor: Mrky007 Post Postano: 25.03.2011. 18:20

Prošetao sam Portanovom par puta.
Sviđa mi se i izvana i iznutra.
Sviđa mi se većina trgovina ali nisam baš vuliran pa nisam skor oništa kupio.
Za kino (ulaz kokice i kola) po osobi potrosio oko 40kn (iako je bio popust )

Ne sviđa mi se što ima premalo restorana, pogotovo fast fooda. Mc donalds (ili neki sličan koji još nema u Hrvatskoj) mi po defaultu ide u takve centre.

#14:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 25.03.2011. 18:24

meni nije jasno sta je to s ljudima?
sta ima toliko zanimljivo da pola osijeka ide sto prije do tamo da vidii to cudo ??!
sta vam je

#15:   Autor: catwoman Post Postano: 25.03.2011. 18:35

Ljudi odlaze tamo zato što su nas tjednima prije silovali reklamama o otvorenju 'najvećeg trgovačkog centra u istočnoj Slavoniji' preko tv-a, novina, radija...i onda ljudi odu da vide zašto je to tako razvikano...jer realno, nije da su ljudi nešto shopingirali.
A isto tako, ovaj grad je poprilično siromašan bilo kakvim sadržajima pa onda čim se nešto događa, ljudi navale
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što mislite o Portanovi? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::