Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Naš gradonačelnik je sportski tip...

#1:  Naš gradonačelnik je sportski tip... Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.04.2006. 0:16

U njemu tece sportski duh...

http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/panorama/clanak/art-2006,4,26,Djapic_utakmica,23424.jl

#2:   Autor: Allende Post Postano: 27.04.2006. 14:22

Dusha jedna, ne znam samo na kojoj godini kumrovecke politicke skole se uci brati politicke bodove na tudjim idejama... cudi me kako mu na dresu ne pise da je magistar...ideja za obnovu koseva je fenomenalna i vrlo ju pozdravljam, samo sto ce ti klinci dugo vuci traume iz djetinjstva:"sanjao sam da opet igram basket protiv tuljana".

#3:   Autor: Kealan Post Postano: 27.04.2006. 17:59

Allende je napisao/la (Pogledaj post): › Dusha jedna, ne znam samo na kojoj godini kumrovecke politicke skole se uci brati politicke bodove na tudjim idejama... cudi me kako mu na dresu ne pise da je magistar...ideja za obnovu koseva je fenomenalna i vrlo ju pozdravljam, samo sto ce ti klinci dugo vuci traume iz djetinjstva:"sanjao sam da opet igram basket protiv tuljana".


Ma bilo bi prekrasno da je samo tuljan... Mislim da je ipk malo korpulentniji od toga.... Recimooo.....ulještura??
Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Naš gradonačelnik je sportski tip...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::