Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Ryanair - prtljaga

#1:  Ryanair - prtljaga Autor: Mr. Seal Post Postano: 22.09.2010. 16:38

Pozdrav,

može li mi netko pojasniti što ovo znači:

"CHECKED BAGGAGE:
Each passenger is permitted to check- in up to a maximum of 2 bags subject to the payment of the applicable checked baggage fees. Checked baggage can be reserved online at the time of booking or via a Ryanair call centre up to 4 hours prior to the scheduled flight departure (subject to call centre opening hours) or up to 40 minutes prior to the scheduled flight departure time at the airport.

No pooling or sharing of baggage allowances is permitted, even within a party travelling on the same reservation. In the event that you are travelling with 2 checked bags please be aware that no pooling of individual checked bag allowance is permitted"

Puno hvala!

#2:  Re: Ryanair - prtljaga Autor: evil monkey Post Postano: 22.09.2010. 20:16

ovo podebljano u slobodnom prijevodu znaci da ne mozes ponijeti 3 komada prtljage pa da se jedan komad vodi na ime tvog suputnika koji mozda ima samo jedan komad; također nije dozvoljeno kombinirati tezinu prtljage sa suputnikom: recimo on(a) ima ukupno 12kg prtljage u svom koferu, a ti imas 3kg prtljage vise od dozvoljeno pa kazes: racunajte moje 3 kile viska kao dodatak na 12kg mog suputnika - elem, to se ne moze kod Ryanaira.

#3:   Autor: trauma_os Post Postano: 22.09.2010. 23:51

Picajzle

#4:   Autor: empetri Post Postano: 23.09.2010. 0:00

Platio sam više prtljagu i usluge nego 4 leta za Oslo i nazad.
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Ryanair - prtljaga


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::