Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Problemi s neplaćenim parkiranjem

#1:  Problemi s neplaćenim parkiranjem Autor: Vinkovčanka Post Postano: 26.08.2010. 12:05

Jučer sam oko 17 h parkirala kod pješačkog mosta u Osijeku i prošetala s djecom do zoološkog, putem sam napisala poruku za plaćanje parkinga, ali sam očito prerano zaklopila mob jer kad sam se sat vremena kasnije sjetila da nisam dobila povratnu poruku, pogledam u mob, a poruka spremljena u pripremu Rolling Eyes Odmah sam ju poslala, al bilo je kasno, našla sam na autu dnevnu kartu za parkiranje - 59 kn. Ok, sama sam si kriva. Odjurimo do kina, stignemo u zadnji tren, tako da nisam više imala vremena da odvezem auto na parkiralište Esseker centra, nego sam parkirala u uličici između dva kina (Šetalište P. Preradovića), mislila sam - ionako ću im platiti tu dnevnu kartu. Kad ono, pri izlasku iz kina, zateknem ja drugu dnevnu kartu, ovaj put na 72 kune!
Molim savjet - što biste učinili na mom mjestu?

#2:   Autor: Ingo Post Postano: 26.08.2010. 13:10

otisao bi u elektromodul, i lijepo, pristojno, skruseno zamolio da mi oproste jer mi je to prvi puta ... i oni u 99% slucajeva oproste

#3:   Autor: Mr. Seal Post Postano: 26.08.2010. 13:37

Ako ti je prvi puta u ovoj godini, najvjerojatnije će ti oprostiti ovu prvu kartu(59kn), a vjerojatno ćeš morati platiti ovu drugu(72kn).

Tvoj problem je što si pomiješala zone (ali npr. da si prvo dobila tu kartu od 72kn onda bi bila mirna xD)

#4:   Autor: Vinkovčanka Post Postano: 26.08.2010. 13:59

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › otisao bi u elektromodul, i lijepo, pristojno, skruseno zamolio da mi oproste jer mi je to prvi puta ... i oni u 99% slucajeva oproste


Prvi put mi je, da, ali ja sam iz VK, nisam iz Osijeka, inače bih pribjegla dekolteu i tužnom treptanju dugih trepavica Very Happy Osim ako teta radi na šalteru, onda ništa ni od toga Very Happy

Znači, znaju oni i oprostiti ponekad? Probat ću nazvat....

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 26.08.2010. 14:12

Vinkovčanka je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › otisao bi u elektromodul, i lijepo, pristojno, skruseno zamolio da mi oproste jer mi je to prvi puta ... i oni u 99% slucajeva oproste


Prvi put mi je, da, ali ja sam iz VK, nisam iz Osijeka, inače bih pribjegla dekolteu i tužnom treptanju dugih trepavica Very Happy Osim ako teta radi na šalteru, onda ništa ni od toga Very Happy

Znači, znaju oni i oprostiti ponekad? Probat ću nazvat....

Nazivanje nije opcija, moraš otići osobno inače ništa od oprosta.

#6:   Autor: Mr. Seal Post Postano: 26.08.2010. 14:20

simo031 je napisao/la: ›
Nazivanje nije opcija, moraš otići osobno inače ništa od oprosta.


Exactly. (i vrlo vjerojatno će ti biti teta za šalterom Very Happy)

#7:   Autor: Ingo Post Postano: 26.08.2010. 14:22

Vinkovčanka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › otisao bi u elektromodul, i lijepo, pristojno, skruseno zamolio da mi oproste jer mi je to prvi puta ... i oni u 99% slucajeva oproste


Prvi put mi je, da, ali ja sam iz VK, nisam iz Osijeka, inače bih pribjegla dekolteu i tužnom treptanju dugih trepavica Very Happy Osim ako teta radi na šalteru, onda ništa ni od toga Very Happy

Znači, znaju oni i oprostiti ponekad? Probat ću nazvat....


radi 'teta' Sad ... dekolte nije opcija.

imas tamo parkirni automat i ubacis 6 kn 'kazne'.

zapamti da teta svaki dan radi sa hrpom zivcanih ljudi ... samo budi ljubazna, objasni joj sve kako si tu nama objasnila ... i platit ces 6 kn Smile

#8:   Autor: trauma_os Post Postano: 26.08.2010. 19:32

E baš sam danas bila tamo, naravno platiti kaznu za parking i bio je neki mlađi čiko tamo ( cca. 30tak godina.. ), pa sretno ti bilo Smile

#9:  Re: Problemi s neplaćenim parkiranjem Autor: Vinkovčanka Post Postano: 03.09.2010. 14:11

Nazvala sam, bio je čiko, rekao da platim onu manju dnevnu kartu, a veću će stornirati. Riješeno! Very Happy
Hvala vam svima!
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Problemi s neplaćenim parkiranjem


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::