Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Telefoniranje i istovremeno upravljanje motornim vozilom
Poll :: Koristite li mobitel dok upravljate motornim vozilom

Da
45%
 45%  [ 9 ]
Ne
55%
 55%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 20



#1:  Telefoniranje i istovremeno upravljanje motornim vozilom Autor: simo031 Post Postano: 24.08.2010. 17:34

Kako i sam naslov kaže, zanimaju me vaša mišljenja i iskustva vezano za istovremeno telefoniranje (uključuje i sms) i upravljanje motornim vozilom. Ja osobno nisam naročito discipliniran po tom pitanju. Možda stoga što sam do sada imao sreće i nisu me ni jednom klepili plavci i opalili po džepu.

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.08.2010. 17:48

mrzim kad vidim kako neki voze....i telefoniraju...pomislim...kakvi kreteni iliti kretenuše.....a onda meni zazvoni mob i naravno javim se Very Happy

#3:  Re: Telefoniranje i istovremeno upravljanje motornim vozilom Autor: lufus Post Postano: 24.08.2010. 17:55

Koristim, ali "handsfree" tako da ne znam što bi bio točan odgovor u anketi. Very Happy

#4:   Autor: mali od čače Post Postano: 24.08.2010. 18:03

ih,svaki dan skoro Very Happy al kad trebam zvat,ili sms,obicno uvijek ciljam na to da obavim kad stojim na semaforu ili tako nesto,da nije bas u klasicnoj voznji ..eto ne krsim bas jako Very Happy Very Happy a ak me netko nazove, a pritom je jos i netko dosadan,redovno bude: alo,šta oš,ne mogu pričat,vozim,bok! Very Happy

Zadnja promjena: mali od čače; 25.08.2010. 0:32; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: Monstrum Post Postano: 24.08.2010. 18:14

handsfree a kad vidim nekog da vozi i još telefonira i jede burek, kopa nos i rješava križaljku a tehnički ne može radit tih 100 stvari dođe mi da mu zaustavim ta kola koja ionako vozi 30 na sat jer ne može drugačije i zube mu/joj povadim klešćima

#6:   Autor: Tristia Post Postano: 24.08.2010. 20:31

Pa u principu ne, kad sam na motoru obično i ne skužim da je mob zvonio, a u autu razgovor bude najčešće kratak "Vozim, nazovem te" ili "Reci brzo".
SMS pročitam ali ne pišem dok vozim.
Koliko puta mi se dogodilo da gledam ovog ispred sebe i mislim se koji mu je, pa kad ga obiđem vidim da je na mobitelu. Rolling Eyes jako se skuži kad netko radi nešto drugo za vrijeme vožnje a ne da samo vozi.

#7:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 24.08.2010. 22:37

ne parakticiram, opasno je...može se desit svašta..javim se naknadno

#8:   Autor: tux Post Postano: 24.08.2010. 22:44

Dok vozim ne telefoniram

#9:   Autor: Frost Post Postano: 24.08.2010. 23:40

handsfree i kažem "nazovi za 20 minuta, vozim"

#10:   Autor: saba Post Postano: 25.08.2010. 8:20

a šta ću, telefoniram, posao traži to od mene jbg.... sms nikada nepišem i to odgovaram kad stignem na određište Very Happy

#11:   Autor: hyppolita Post Postano: 25.08.2010. 10:25

Nema ni ništa gore nego vidjeti nekog čobana ili čobanku dok vozi bilo koje prevozno sredstvo, mislim ono takve bi odmah na stolicu i smrt, pa ona koristi mobitel i vožnju...

#12:   Autor: morgan Post Postano: 25.08.2010. 20:23

simo031 je napisao/la: ›
Možda stoga što sam do sada imao sreće i nisu me ni jednom klepili plavci i opalili po džepu.

u ovom gradu ti se to ne može dogoditi s obzirom koliko ljudi vozi i telefonira

#13:   Autor: sale car Post Postano: 25.08.2010. 21:48

hyppolita je napisao/la: ›
Nema ni ništa gore nego vidjeti nekog čobana ili čobanku dok vozi bilo koje prevozno sredstvo, mislim ono takve bi odmah na stolicu i smrt, pa ona koristi mobitel i vožnju...


pa čovječe, ako bi ti zbog telefoniranja za vrijeme vožnje dala nekome smrtnu kaznu, po tvom bi onda cijela hrvatska ostala na cca 100,000 stanovnika... kakve bi tek kazne provela na nekim drugim prekršajima... o.O

btw. prakticiram, ne toliko često, al javim se kada me netko zove, eventualno ja nazovem ako baš trebam i to je to... sms-ove pročitam na semaforu...
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Telefoniranje i istovremeno upravljanje motornim vozilom


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::