Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » nagodinu Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  nagodinu Autor: adrian Post Postano: 10.04.2005. 21:11

sudeci po tablici druge rvacke lige sjever, cibalija ce nagodinu jope u prvoj ligi nabijati osjek svaki put kad se sretnu. jelde?

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.04.2005. 21:24

Jos nas samo trebas podsjetiti kad je to Cibalijala nabijala Osijek... hmmm... to ona tekma za kup nesto...vamo-tamo... ne sjecam se bas najbolje...

xexe...

#3:  Re: nagodinu Autor: adrian Post Postano: 10.04.2005. 21:32

ukrali ste kup i sad se jos falite time

uaaaaa!
doljeeeee!

#4:  Re: nagodinu Autor: centurion Post Postano: 11.04.2005. 21:23

adrian je napisao/la (Pogledaj post): › ukrali ste kup i sad se jos falite time

uaaaaa!
doljeeeee!


KUP JE NAS Laughing

#5:  Re: nagodinu Autor: adrian Post Postano: 11.04.2005. 21:35

mozda je kup vas, al mi imamo igraca koji moze ispickati sve vase zajedno

#6:   Autor: tuvok Post Postano: 12.04.2005. 3:16

adriane, pogledaj kada budes isao iz vk u os (ili jos bolje kad se vracas u vk) natpis na kuci! dakle ides trpimirovom (ne vinkovackom) pa ces vidjeti na ulazu (izlazu) u brijest

#7:  Re: nagodinu Autor: Kyoto Post Postano: 12.04.2005. 7:46

adrian je napisao/la (Pogledaj post): › mozda je kup vas, al mi imamo igraca koji moze ispickati sve vase zajedno


priča se da je baš zbog toga Osijek u pregovorima s Fedorom i Arlovskim u paketu Smile

#8:   Autor: adrian Post Postano: 12.04.2005. 8:12

tuvok je napisao/la (Pogledaj post): ›
adriane, pogledaj kada budes isao iz vk u os (ili jos bolje kad se vracas u vk) natpis na kuci! dakle ides trpimirovom (ne vinkovackom) pa ces vidjeti na ulazu (izlazu) u brijest


tom je komplicirano, nit idem u pajino tako cesto nit cu se sjetit. jel neb bilo lakse da mi ti napises sta tamo pise?

#9:   Autor: tuvok Post Postano: 12.04.2005. 13:20

adrian je napisao/la: ›
tuvok je napisao/la (Pogledaj post): ›
adriane, pogledaj kada budes isao iz vk u os (ili jos bolje kad se vracas u vk) natpis na kuci! dakle ides trpimirovom (ne vinkovackom) pa ces vidjeti na ulazu (izlazu) u brijest


tom je komplicirano, nit idem u pajino tako cesto nit cu se sjetit. jel neb bilo lakse da mi ti napises sta tamo pise?
necu da prostacim....a i trenutno nisam u osijeku tako da ti ne mogu napisati od rijeci do rijeci
ajd zivijoooooooo!

#10:   Autor: adrian Post Postano: 12.04.2005. 21:37

citati nikad nisu prostacenje, uostalom, jebogaperun, zasto ne?

#11:   Autor: tuvok Post Postano: 13.04.2005. 9:15

adrian je napisao/la: › citati nikad nisu prostacenje, uostalom, jebogaperun, zasto ne?
2. liga! cibalijo pusi kurac! mozda sam nesto i izostavio ali uglavnom znas o cemu je rijec. zadovoljan? Smile ajd, ispricavam se ostalima na ovome.....adrian me nagovorio, njega krivite

#12:   Autor: adrian Post Postano: 14.04.2005. 14:16

agresivna neka psovka. kod nas na stadionu pise Lepa Brena, to stoji tamo jos negdje od njene Ajde da se volimo faze. zar nije bolje voditi ljubav nego rat?

#13:   Autor: tuvok Post Postano: 14.04.2005. 14:21

adrian je napisao/la: › agresivna neka psovka. kod nas na stadionu pise Lepa Brena, to stoji tamo jos negdje od njene Ajde da se volimo faze. zar nije bolje voditi ljubav nego rat?
veliki precednice republike vinkovci, de mi recite da li jos stoji onaj grafit na dvorani lenije u vinkulji koji kaze:"dovedite nam velikog crnca iz enbieja"? to sam vidio jos '99

#14:   Autor: adrian Post Postano: 14.04.2005. 19:27

nemam pojma, nejdem do sporcki objekata bas cesto, to je kod nas zabranjeno. druze veliki precjednice je dovoljno za ubuduce

#15:   Autor: tuvok Post Postano: 14.04.2005. 20:48

Kakav ste Vi to precednik ako ne posjecujete sportske objekte? To Vam je vazno za promicanje Vase Republike u svijetu. Znadem da je za to najvise odgovorno resorno Ministarstvo ali time dobivate kredibilitet kod gradjana a time i glasove.
Osijek031.com » Sport » nagodinu Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::