Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Prvi Hrvatski wrestlerski klub dolazi u Osijek i treba vašu pomoć

#1: Cool Prvi Hrvatski wrestlerski klub dolazi u Osijek i treba vašu pomoć Autor: baale_car Post Postano: 07.05.2010. 17:11

Dobar dan,10.4 je održana prva audicija hrvatskih wrestlera . Odazvao se poveći broj ljudi , ali nažalost samo je 4 uspjelo pokazati nekakav talent . Audicija je bila na Osječkoj televiziji . održana u popularnom essecer centru. nažalost smještaj tamo je veoma skup a klub nema novaca niti ljudi koji bi ga mogli održati na životu ... Za nekoliko dana bismo trebali iseliti klub iz essecer centra , pa bi nas zanimalo imali negdje u Osijeku jeftin smještaj dimenzije 6x6 bez ikakvih stupova . Nekakav lokal s visokim stropom ili nekakav poveći podrum . Molimo vas za pomoć....

#2:   Autor: sale car Post Postano: 07.05.2010. 20:57

a šta je to uopće???

#3:   Autor: baale_car Post Postano: 08.05.2010. 20:26

Hrvanje , sport u kojem glumiš da ubijaš protivnika ko konja a zapravo ste jako dobri prijatelji

#4:   Autor: Angelium Post Postano: 10.05.2010. 12:08

Hm, a da probate raspitati se po gradskim četvrtima? Gradske četvrti imaju svoje prostorije koje koriste razne udruge, pa što ne bi pitali tamo. Mislim da ima prostora koji bi vam veličinom odgovarao, i mislim da je besplatno korištenje ali tu me nemoj držati za riječ. Na Jugu II ima prostor gradske četvrti koji bi Vam odgovarao dimenzijama.

P.S. - jel se smije kod vas mlatiti protivnika stolicama? ne onim tanko limenim ko u Amera nego ono - pravim staro slavonskim hrastovim stolicama? Ako se to smije eto mene Very Happy

#5:   Autor: baale_car Post Postano: 13.05.2010. 12:26

hehe ... hvala na odgovoru ....naravno da smijes al , nesmijes ubit neprijatelja .. XD
Osijek031.com » Sport » Prvi Hrvatski wrestlerski klub dolazi u Osijek i treba vašu pomoć


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::