Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » OSIJEK ONLINE u banani Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: pilot Post Postano: 10.04.2005. 13:23

Nadam se da neće sad proradit cenzura , pa da mi netko od moderatora skine ovu temu, a sve zbog vaših dobrih dobrosusjedskoh odnosa sa tim glupim portalom.
Uzdam se u slobodu medija i pravo na vlastiti izričaj.

#2:   Autor: Leon Post Postano: 10.04.2005. 14:27

Da nije bilo ove druge poruke, jos bi i razmislio... ;-) Salim se...

Iskreno, mi radimo svoj posao, i nije nam zelja usporedjivati se i natjecati ni s kim. Znamo sto zelimo napraviti od ovog sitea - ono sto jos uvijek ne postoji kad je Osijek u pitanju - virtualni gradski community, mjesto gdje ce se moci saznati sto ima u gradu, gdje ici nakon posla, kako je bilo negdje sto se propusti, razgovori ugodni sa sugradjanima, rasprave i preispitivanje vlastitog misljenja...

Inace, sto se tice cenzure, vrijedi jednostavno pravilo - Don't be evil. Dakle, sve sto nije receno u mrznji i na nju poziva ce se tolerirati. ;-)

#3:   Autor: Gemi Post Postano: 10.04.2005. 14:34

Ovdje smo registrirani, to ima svoju težinu. A glede Osijek online-a, mogu samo reći da svi stojimo na kori banane....sve ovisi tko je koliko spretan, ne? ;-)

#4:   Autor: citylinear Post Postano: 10.04.2005. 17:11

...Osijek Online......polako liči na žutu štampu..cyber zid katastrofa...

#5:   Autor: Kyoto Post Postano: 11.04.2005. 7:36

pilot je napisao/la (Pogledaj post): ›
mislim da će lagano pasti u zaborav kad ekipa skuzi ovaj portal, što vi mislite ?


...potpisujem to tvoje razmišljanje a i naslov teme sve kaže

#6:   Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 9:13

Mislim da treba poštivati konkurenciju i to iz razloga što je ekipa iz osijek on-line puno prije startala i iz ničega napravila nešto i to još u OVOM gradu, a vi ste tu jako "friški" i sve oči su uprte u vas,nema te se šta hvaliti, još se vi morate dobro dokazati !!

#7:   Autor: gaap Post Postano: 11.04.2005. 10:43

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da treba poštivati konkurenciju i to iz razloga što je ekipa iz osijek on-line puno prije startala i iz ničega napravila nešto i to još u OVOM gradu, a vi ste tu jako "friški" i sve oči su uprte u vas,nema te se šta hvaliti, još se vi morate dobro dokazati !!


APSOLUTNO, nema mjesta pljuvanju, ljudi rade, trude se, podmeću jaja a sve to za ništa. mjesta ima za oba potrala, bilo bi bolje da ih je još. konkurencija stvara kvalitetu!!!!

#8:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: Gemi Post Postano: 11.04.2005. 17:01

Ovo s jajima je uvreda za ženski dio ekipe, znaš!?

#9:   Autor: Leon Post Postano: 11.04.2005. 17:07

khm, i zenskom dijelu ekipe valjda netko podmece jaja. ;-) Dakle, kako god okrenes, podmetanja jaja na sve strane. Smile

#10:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 18:05

Čuj Mery, ak nisi shvatila, oni se opće ne hvale, čak su skromni i prefini, to ih hvalim ja i to je moje mišljenje da su ovi u banani !
Kužiš, nisi valjda plavuša?

#11:   Autor: centurion Post Postano: 11.04.2005. 21:03

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›

APSOLUTNO, nema mjesta pljuvanju, ljudi rade, trude se, podmeću jaja a sve to za ništa. mjesta ima za oba potrala, bilo bi bolje da ih je još. konkurencija stvara kvalitetu!!!!


tako je! Kamo srece da ima bar jos jedan osjecki portal..svaki dan odem bar 10ak puta i na Osijek-online i sada na 031..samo naprijed

#12:   Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 22:34

ima i osijek032.com

#13:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 22:38

ima i osijek 032.com

#14:   Autor: gaap Post Postano: 12.04.2005. 10:15

ispričavam se uvrijeđenima za jaja...namjera je bila dobra...djevojke oprostite!!!

#15:   Autor: tuvok Post Postano: 15.04.2005. 14:24

zato se i buntovnik (stojcic) iz protesta nije registriro na ovom portalu. mora da ce se nesto znacajnije desiti na o-o kad je vidio kako mu je posjeta iz dana u dan sve slabija Smile
Osijek031.com » Internet » OSIJEK ONLINE u banani Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::