Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Usluga preciznog lemljenja negdje kod mačkamame ?

#1:  Usluga preciznog lemljenja negdje kod mačkamame ? Autor: Monstrum Post Postano: 29.04.2010. 18:16

Crko mi ključ za daljinsko/centralno u autu, a novi dođe preko 1000kn kojih ja naravno nit imam nit DAM!!! i tako mi lik u ovlaštenom renaultovom servisu kaže "imate kod mačkamame lika koji lemi fine stvari, odnesite mu ključ i on će vam to napravit za neku siću". jel netko zna di je taj tip i tko je taj tip. navodno je radnja. anybody ?

#2:   Autor: saba Post Postano: 29.04.2010. 20:35

hmmm kad ideš od ovog velikog kružnog prema bosutskom sa lijeve strane poslije podvožnjaka, nemogu se sjetiti točno kak se zove firma al u kući je nekoj

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.04.2010. 20:54

saba je napisao/la (Pogledaj post): › hmmm kad ideš od ovog velikog kružnog prema bosutskom sa lijeve strane poslije podvožnjaka, nemogu se sjetiti točno kak se zove firma al u kući je nekoj


to lutko evo ti 100 kikirikija Smile

znači između pekare jumbo i kružnog se nalazi Smile

#4:   Autor: saba Post Postano: 30.04.2010. 7:57

jes jes lutko Very Happy

to mi stric od bivše pa znadem Very Happy Very Happy

#5:   Autor: drastija Post Postano: 30.04.2010. 12:50

saba je napisao/la: ›
jes jes lutko Very Happy

to mi stric od bivše pa znadem Very Happy Very Happy

http://www.ing-elektronika.hr/

Vinkovačka 21
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Usluga preciznog lemljenja negdje kod mačkamame ?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::