Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Šljunak i panjevi

#1:  Šljunak i panjevi Autor: niskostartna Post Postano: 02.04.2010. 9:55

Jeste li vidjeli negdje u Osijeku ili okolici panjeva, za vrtnu garnituru? Jedan veliki za stol i par malih za stolice, to bih.

A osim toga, šljunak.
Za okolo travljaka, onak sa strane, uz rub.
Ništa spešl, samo da je krupan, riječni, žućkasti - kakav imaju u Baumaxu, samo mi se tamo čini preskupa ona vreća od skoro 60 kn. Sigurno negdje ima na lopate nagrabiti jeftinije.

osijek031.com smile

Fala

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 02.04.2010. 11:51

niskostartna je napisao/la: ›
Jeste li vidjeli negdje u Osijeku ili okolici panjeva, za vrtnu garnituru? Jedan veliki za stol i par malih za stolice, to bih.

A osim toga, šljunak.
Za okolo travljaka, onak sa strane, uz rub.
Ništa spešl, samo da je krupan, riječni, žućkasti - kakav imaju u Baumaxu, samo mi se tamo čini preskupa ona vreća od skoro 60 kn. Sigurno negdje ima na lopate nagrabiti jeftinije.

osijek031.com smile

Fala

Riječnog kamena različite granulacije možeš kupiti u tranzitu . Cijena negdje oko 150 kn. po kubnom metru.

#3:  Re: Šljunak i panjevi Autor: niskostartna Post Postano: 02.04.2010. 12:02

Ach, so.

Znaš li možda bude li taj kamen baš ono, fino sortiran - posebno veći komadi, posebno srednje veliki, posebno manji?

Da ne bi ipak u tom kubnom metru bilo sve udžuture, pa da moram kod kuće sito neko nabavljati i glumiti tragača zlata? Smile

Mislim, svejedno mislim još nazvati Tranzit i pitati.
U svakom slučaju hvala na info, Simo.

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 02.04.2010. 12:44

niskostartna je napisao/la: ›
Ach, so.

Znaš li možda bude li taj kamen baš ono, fino sortiran - posebno veći komadi, posebno srednje veliki, posebno manji?

Da ne bi ipak u tom kubnom metru bilo sve udžuture, pa da moram kod kuće sito neko nabavljati i glumiti tragača zlata? Smile

Mislim, svejedno mislim još nazvati Tranzit i pitati.
U svakom slučaju hvala na info, Simo.

Napisao sam ti da je granuliran kamen, što bi značilo da je razdvojen po veličini.

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 03.04.2010. 6:48

...za kamen pogledaj u Baumax, Bauhaus i sličnim centrima, ne sjećam se cijene, ima ga isto različitih i sortiranih.....
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Šljunak i panjevi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::