Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Gorivo: Kazaljka za gorivo

#1:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 11.02.2010. 14:06

pitanje nevezano za ovo, ali da ne otvaram novi topic ( i nemojte se smijati Embarassed ) :
tenkiram inače euro super 95. jučer mi se upali lampica za rezervu, imam još 50km goriva. zabunom, jebiga, tenkiram super 95. i mislim si, okej, malo je lošije, al wtf... međutim, kad sam upalila auto, skontam da mi i dalje svijetli lampica, i dalje mi na displayu piše 5o km i nije mi se uopće pomaknula kazaljka za gorivo ( a tenkirala za 300 kn). jel moguće da je to zbog goriva? ja kontam da nije, ali zašto mi je sve odjednom otkazalo?

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 11.02.2010. 14:30

seven-of-nine je napisao/la: ›
pitanje nevezano za ovo, ali da ne otvaram novi topic ( i nemojte se smijati Embarassed ) :
tenkiram inače euro super 95. jučer mi se upali lampica za rezervu, imam još 50km goriva. zabunom, jebiga, tenkiram super 95. i mislim si, okej, malo je lošije, al wtf... međutim, kad sam upalila auto, skontam da mi i dalje svijetli lampica, i dalje mi na displayu piše 5o km i nije mi se uopće pomaknula kazaljka za gorivo ( a tenkirala za 300 kn). jel moguće da je to zbog goriva? ja kontam da nije, ali zašto mi je sve odjednom otkazalo?


Predpostavka je da ti je zaglavio mjerač (tkz. plovak) goriva. Nalazi se u rezervoaru. Osim ako nisi gorivo sipala u čarape ??? Za bilo kakav detaljniji odgovor je malo podataka.
Very Happy

#3:   Autor: Mladjo Post Postano: 11.02.2010. 15:04

probaj resetirat to nekako ako možeš

#4:   Autor: noname Post Postano: 11.02.2010. 15:05

Mladjo je napisao/la: ›
probaj resetirat to nekako ako možeš


izadji iz auta pa ponovo udji Razz

#5:   Autor: Provokator Post Postano: 11.02.2010. 16:11

jel čekaš da ti se auto zagrije kad ga upališ il ga odmah gaziš preko 3000 obrtaja ?

ako ideš preko 3000 da siliš auto, može ti bit da ti se zbog toga poremetio mjerač goriva, jer kad daš full gas, a auto nije zagrijan srkne puno više goriva nego inače, tako da mjerač predje neku svoju granicu i sjebe se Wink

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 11.02.2010. 16:27

noname je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
probaj resetirat to nekako ako možeš


izadji iz auta pa ponovo udji Razz

osijek031.com smile osijek031.com smile
kikiriki

#7:   Autor: sale car Post Postano: 11.02.2010. 16:57

lupiš iz sve snage šakom po instrument-tabli i vidiš šta će se dogoditi Smile

dakle, odeš kod majstora da ti pregleda plovak... zbog goriva nije milijun posto jer to nema šanse da bude, plovak mjeri količinu tekućine i ne razaznaje jel to euro super ili super... vjerovatno ti je plovak sjeban... Wink

#8:   Autor: PEGY Post Postano: 11.02.2010. 19:27

Ja ne obračam pažnju na kazaljku!

#9:   Autor: Angelium Post Postano: 11.02.2010. 22:48

koji auto i koje godište? God starijih VW-ova se to zimi često zna dogoditi... nije do goriva neko plovak kad je gotovo prazan rezervar zapadne. Ima kao neka mala udubina u rezervarima i tamo malo zapne... ako je VW naravno Very Happy

#10:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 13.02.2010. 13:01

hej, ljudi, tnx za savjete, ne gazim inače auto čim ga upalim, nego čekam da se zagrije. ugl, problem je bio u plovku, i riješeno je. hvala simo031, stižu kikirikiji Laughing

#11:   Autor: simo031 Post Postano: 13.02.2010. 14:09

seven-of-nine je napisao/la: ›
hej, ljudi, tnx za savjete, ne gazim inače auto čim ga upalim, nego čekam da se zagrije. ugl, problem je bio u plovku, i riješeno je. hvala simo031, stižu kikirikiji Laughing


Drago mi je ako sam ti pomogao ... Hvala za kikaće !

Very Happy
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Gorivo: Kazaljka za gorivo


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::