Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje kupiti čeličnu kuglu i silikonske/latex cjevčice

#1:  Gdje kupiti čeličnu kuglu i silikonske/latex cjevčice Autor: Znatizeljan Post Postano: 20.01.2010. 11:11

Eto kao što naslov kaže, zanima me gdje u Osijeku ima za kupiti kugla od nehrđajućeg čelika, promjera 3-6 cm, tj. do nekih 500-600 grama težine?
Također me zanima gdje ima za kupiti silikonskih/latex cjevčica promjera par milimetara (nešto nalik slamkama za napitke)?

Hvala unaprijed. Smile

#2:   Autor: exHOP3on Post Postano: 20.01.2010. 12:35

el to za seks, kak se to primjenjuje???

#3:   Autor: Znatizeljan Post Postano: 20.01.2010. 12:50

Kakve veze čelična kugla ima se sexom? Very Happy

#4:   Autor: exHOP3on Post Postano: 20.01.2010. 12:57

pa ne znam, zato i pitam osijek031.com smile
ljudi svašta vole...

#5:   Autor: Znatizeljan Post Postano: 20.01.2010. 13:19

Nema veze sa sexom. Jel' mi možete sada odgovoriti na pitanje? Razz

#6:   Autor: Angelium Post Postano: 20.01.2010. 16:12

I za ubuduće dva savjeta. Prvo podrobno objasni za što trebaš lateks kako bi izbjegao ovakve odgovore i drugo ovaj forum je totalno krivo mjesto za spominjanje lateksa Very Happy Very Happy

I teće - slažem se sa ingom - svi smo tu da pomognemo... Sam nemoj nas lomiti tom kuglom...

#7:  Re: Gdje kupiti čeličnu kuglu i silikonske/latex cjevčice Autor: simo031 Post Postano: 20.01.2010. 21:59

Čeličnu kuglu te veličine možeš pronaći u nekom većem kuglastom ležaju (kamioni, tramvaji, veliki elektromotori itd. ) predlažem obilazak centara za sakupljanje sekundari sirovina (obnova) a silikonske cjevčice tih dimenzija možeš pronaći u bilo kojoj trgovini za kućne ljubimce (koriste ih za akvarije) .Drago mi je ako sam ti pomogao !

I ne zanima me za čega ćeš tu nastranu kombinaciju koristiti . . .

#8:   Autor: Znatizeljan Post Postano: 20.01.2010. 22:14

simo031 je napisao/la: ›
Čeličnu kuglu te veličine možeš pronaći u nekom većem kuglastom ležaju (kamioni, tramvaji, veliki elektromotori itd. ) predlažem obilazak centara za sakupljanje sekundari sirovina (obnova) a silikonske cjevčice tih dimenzija možeš pronaći u bilo kojoj trgovini za kućne ljubimce (koriste ih za akvarije) .Drago mi je ako sam ti pomogao !

Hvala. Znači bila je potrebna osma sreća za normalan odgovor. Razz

#9:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 30.01.2010. 0:17

Znatizeljan je napisao/la: ›
Također me zanima gdje ima za kupiti silikonskih/latex cjevčica promjera par milimetara (nešto nalik slamkama za napitke)?
Hvala unaprijed. Smile

imam nekoliko cjevčica, ali nisu krute nego savitljive,
ako ti mogu pomoći rado ću ti pokloniti nekoliko komada

#10:   Autor: sale car Post Postano: 31.01.2010. 1:15

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Znatizeljan je napisao/la: ›
Također me zanima gdje ima za kupiti silikonskih/latex cjevčica promjera par milimetara (nešto nalik slamkama za napitke)?
Hvala unaprijed. Smile

imam nekoliko cjevčica, ali nisu krute nego savitljive,
ako ti mogu pomoći rado ću ti pokloniti nekoliko komada


a vidi ti nje što se javlja... za čeg ih ti koristiš ha, ha, ha?... priznaj... Razz

#11:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 31.01.2010. 2:00

... je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Znatizeljan je napisao/la: ›
Također me zanima gdje ima za kupiti silikonskih/latex cjevčica promjera par milimetara (nešto nalik slamkama za napitke)?
Hvala unaprijed. Smile

imam nekoliko cjevčica, ali nisu krute nego savitljive,
ako ti mogu pomoći rado ću ti pokloniti nekoliko komada


a vidi ti nje što se javlja... za čeg ih ti koristiš ha, ha, ha?... priznaj... Razz

OSTALO OD INFUZIJE
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje kupiti čeličnu kuglu i silikonske/latex cjevčice


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::