Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Nije mi jasan,ali niti malo Surprised Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Nije mi jasan,ali niti malo Surprised Autor: kolacic Post Postano: 27.12.2009. 20:05

Ja njega uopće ne kužim.

Prije 2tj smo za vikend bili kod prijatelja u Budimpešti… i cijelo vrijeme je govorio kako bi volio da je to duže trajalo…da smo mogli biti duže sami.. jer ne živimo inače u istom gradu… i naravno, dogovorimo se kako ćemo novu slaviti zajedno…i imamo priliku (s obzirom da živim samo s bratom,koji neće biti ovaj tjedan u stanu) biti tjedan dana sami…i on neće, Shocked kao boji se da mi ne dosadi… ja onako WTF…i počnem ga ispitivati otkud mu sad to..ovo ono…da bi mi on rekao kako se samo šalio, i da će doći… Rolling Eyes
da bi mi danas rekao kako ipak neće doći, jer će kao imati goste.
Pitam ga, kada će onda doći…kaže on tek 31. navečer… Imam filing da laže…i da od nečega bježi…ili neznam ni ja što…uopće ga ne kužim… jer kad smo zajedno stvarno nam je super… ne prestaje me ljubiti…zezamo se...smijemo...

Ima tko kakvu ideju koji mu je.... Twisted Evil Rolling Eyes

#2:   Autor: toma_os Post Postano: 27.12.2009. 20:11

Istetoviraj njegovo ime na nadlakticu, možda pomogne...

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 27.12.2009. 20:12

hoće da mu budeš <po naški rečeno> prijateljica za j****e

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Istetoviraj njegovo ime na nadlakticu, možda pomogne...

mnogo je kvalitetnije na jedan guz

#4:   Autor: kolacic Post Postano: 27.12.2009. 20:15

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › hoće da mu budeš <po naški rečeno> prijateljica za j****e

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Istetoviraj njegovo ime na nadlakticu, možda pomogne...

mnogo je kvalitetnije na jedan guz


mi smo malo duže zajedno, da bi mu bila samo to Rolling Eyes

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 27.12.2009. 20:23

kolacic je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › hoće da mu budeš <po naški rečeno> prijateljica za j****e

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Istetoviraj njegovo ime na nadlakticu, možda pomogne...

mnogo je kvalitetnije na jedan guz


mi smo malo duže zajedno, da bi mu bila samo to Rolling Eyes

koliko? mjesec dana?

nemoš to tako, neki nakon 2 tjedna veze kao da su godinama zajedno, a netko nakon 6mj misli da mu je ono drugo prolazna avantura

e da koliko imate godina Smile
i gdje si bila 91'

#6:   Autor: kolacic Post Postano: 27.12.2009. 20:53

imam 22god... a on 24

#7:   Autor: Uma Post Postano: 27.12.2009. 20:58

daj mu koke i sve ce biti uredu!

#8:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 27.12.2009. 23:02

kolacic je napisao/la: ›
Ja njega uopće ne kužim.

Prije 2tj smo za vikend bili kod prijatelja u Budimpešti… i cijelo vrijeme je govorio kako bi volio da je to duže trajalo…da smo mogli biti duže sami.. jer ne živimo inače u istom gradu… i naravno, dogovorimo se kako ćemo novu slaviti zajedno…i imamo priliku (s obzirom da živim samo s bratom,koji neće biti ovaj tjedan u stanu) biti tjedan dana sami…i on neće, Shocked kao boji se da mi ne dosadi… ja onako WTF…i počnem ga ispitivati otkud mu sad to..ovo ono…da bi mi on rekao kako se samo šalio, i da će doći… Rolling Eyes
da bi mi danas rekao kako ipak neće doći, jer će kao imati goste.
Pitam ga, kada će onda doći…kaže on tek 31. navečer… Imam filing da laže…i da od nečega bježi…ili neznam ni ja što…uopće ga ne kužim… jer kad smo zajedno stvarno nam je super… ne prestaje me ljubiti…zezamo se...smijemo...

Ima tko kakvu ideju koji mu je.... Twisted Evil Rolling Eyes


hmmmm koji mu je? Smile

1. nema jos ni blizu 30 god

2. ni sam ne zna sto bi sa sobom, a kamoli sa curom

3. mozda mu ime pocinje sa slovom M Smile))))

- a da ti nisi negdje mozda na jugu 2? .)))))))

#9:   Autor: kolacic Post Postano: 27.12.2009. 23:41

pop-ap-teta je napisao/la: ›

hmmmm koji mu je? Smile

1. nema jos ni blizu 30 god

2. ni sam ne zna sto bi sa sobom, a kamoli sa curom

3. mozda mu ime pocinje sa slovom M Smile))))

- a da ti nisi negdje mozda na jugu 2? .)))))))


ne počinje sa M...i ja nisam sa juga Razz

#10:   Autor: avantgarde Post Postano: 28.12.2009. 10:30

Nisam ni ja s juga. Super, vec imamo nesto zajednicko Razz

Bit ce da je Miss Take u pravu vezano uz prijateljstvo. Smile Sorry

#11:   Autor: PEGY Post Postano: 28.12.2009. 10:37

bit će da vam se oroskop ne slaže!

#12:   Autor: padobranac Post Postano: 28.12.2009. 12:47

a veze na daljinu su cesto pune laznih obecanja..

#13:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.12.2009. 12:54

padobranac je napisao/la: ›
a veze na daljinu su cesto pune laznih obecanja..

I na blizinu Smile

#14:   Autor: MF Post Postano: 28.12.2009. 14:11

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › hoće da mu budeš <po naški rečeno> prijateljica za j****e

Apsolutno se slažem sa MissTake!
Malo hoće, malo neće, malo će imati "goste".... Sasjeci to u korijenu i idi dalje. Nemoj se s njim zaje*****ti.

#15:  Re: Nije mi jasan,ali niti malo Surprised Autor: 1step2far Post Postano: 07.01.2010. 19:59

Da, pusti ti njega i nađi pravog muškarca koji će te voljeti i htjeti biti sa tobom uvijek. Ne puši glupe isprike. Balavac jedan.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Nije mi jasan,ali niti malo Surprised Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::