Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Sirijski hrčak

#1:  Sirijski hrčak Autor: ožiljak Post Postano: 17.12.2009. 13:17

Dakle, problem je slijedeći, neki dan bijah u pet shopu Arka u Retfali, u namjeri da kupim sirijskog hrčka, i kaže meni prodavačica - nemamo više sirijskih, samo kineski ostali (kineski su oni što liče na miševe, samo bez repa jel Smile ).... i još doda kako oni imajuj hrčke iz vlastitog uzgoja, a s obzirom da se hrčci ne pare do proljeća, iste neću moći nabaviti do tog razdoblja... pa bih molio ukoliko netko ima informaciju gdje bi se još mogli kupiti sirijski hrčci. osijek031.com smile

#2:   Autor: Uma Post Postano: 17.12.2009. 16:24

ne pare se do proljeca?? sorry ali moji su se dok sam ih imala parili u sva godišnja doba Smile a sirijske hrčke imaš u Pet centru, ja sam imala te kineske i nisu loši, samo se razmnožavaju ko zečevi!

#3:   Autor: ožiljak Post Postano: 18.12.2009. 0:50

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › ne pare se do proljeca?? sorry ali moji su se dok sam ih imala parili u sva godišnja doba Smile a sirijske hrčke imaš u Pet centru, ja sam imala te kineske i nisu loši, samo se razmnožavaju ko zečevi!


imao sam i ja kineskog, bio mi je prvi hrčak, pa nisam znao puno o njima... kroz ovu godinu i pol sam naučio hehe... no uglavnom, mislim da ću probati sada sa sirijskim, ako ih nađem, jedino nekako imam antipatiju prema pet centru, čist zato što mi nisu bili u stanju odrediti niti spol hrčka kada sam ga kupovao...

#4:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 18.12.2009. 14:17

ja imo i sirijskog...crko od starosti...
roborovski isto...
a kineski mi neki dan isto crko...jebiga kad imaju kratki vijek života...al uglavnom su jako zahvalne životinje i ak si se naviko na drkanje u kavezu u pol noći onda sve oke Very Happy
probaj u pet centru...dogy trade inače ima najmlađe (po mom iskustvu) hrčke tako da prvo odi tamo...

#5:   Autor: ožiljak Post Postano: 18.12.2009. 14:57

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › ja imo i sirijskog...crko od starosti...
roborovski isto...
a kineski mi neki dan isto crko...jebiga kad imaju kratki vijek života...al uglavnom su jako zahvalne životinje i ak si se naviko na drkanje u kavezu u pol noći onda sve oke Very Happy
probaj u pet centru...dogy trade inače ima najmlađe (po mom iskustvu) hrčke tako da prvo odi tamo...


dabome, kavez mi bio kraj jastuka... doslovno... samo trebalo podmazat točak da ne škripi i sretan ja, sretan on... Laughing
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Sirijski hrčak


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::