Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Mamini sinovi Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Mamini sinovi Autor: žena Post Postano: 13.12.2009. 21:42

Zanima me po vasem misljenju kakvog se decka moze nazvat mamin sin? Rolling Eyes

#2:  Re: Mamini sinovi Autor: Ajkula Post Postano: 13.12.2009. 21:43

Onog koji te ševi , a misli na mamu Laughing

#3:   Autor: Uma Post Postano: 13.12.2009. 22:01

žena je napisao/la: ›
Zanima me po vasem misljenju kakvog se decka moze nazvat mamin sin? Rolling Eyes


blago retardiranog i nesposobnog za samostalan život bez mamine sise....

#4:   Autor: pavijan Post Postano: 13.12.2009. 22:16

mušku osobu koja ima majku...

#5:   Autor: heaven_can_wait Post Postano: 13.12.2009. 22:40

žena je napisao/la: ›
Zanima me po vasem misljenju kakvog se decka moze nazvat mamin sin? Rolling Eyes

Edipa Smile

#6:   Autor: lunalina Post Postano: 13.12.2009. 22:47

sve iznad navedeno...Wink

#7:  Re: Mamini sinovi Autor: nake_rado Post Postano: 13.12.2009. 22:55


#8:   Autor: Moira Post Postano: 14.12.2009. 8:32

Onog koji se čuje s njom skoro svaki dan, pušta joj da se petlja u sve sfere njegovog života i, što je još gore, da ima utjecaja na njih. Iiiiiiiiiiiik..

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 14.12.2009. 9:40

...onog koji nema dovoljno mozga i muda da razmišlja u životu sam, već mama to radi umjesto njega.....

#10:  Re: Mamini sinovi Autor: 1step2far Post Postano: 14.12.2009. 10:36

Onog kojem mama diktira budućnost i općenito planove, koji si sam ne zna kupiti poštene gaće, koja se previše petlja u njegov privatni život. Sve znam.

#11:   Autor: PEGY Post Postano: 14.12.2009. 10:43

Mamini sinovi su razmaženi muškarci.Oni ne moraju biti glupi, ali su zato neodgovorni i baš stoga im odgovara da se i nakon 2.desetljeća života "skrivaju iza mamine suknje" jer ne moraju razmišljati niočemu bitnome (računi,zarada i raspodjela troškova i sl.) već samo o svojoj ugodi.
Nemojte ih brkati s muškarcima koji se redovito čuju sa svojom mamom-to može biti znak odanosti,odgovornosti,poštovanja i dobrog odgoja, a takav vam i treba osijek031.com smile .

Veza s maminim sinom može biti super, jer vi ste njegova nova željica i igračka i obasipati će vas pažnjom i poklonima za koje lovu žica (ili krade) od mame. U tim trenucima neće se ni sjetiti mame jer mu je super i sebičan je.E, kad mu se nova igračka ofuca, tad će se sjetiti mame i poćeti se vaditi na fore tipa "moram pitat mamu", "moja mama ovo"," moja mama ono"...a vi će te pomisliti kakvu kučku taj jadničak ima za majku. Ako to i progutate i baš se nedate i želite ga spasiti od njegove strašne mame pa se i udate za njega znajte da će te vi zamjeniti mamu,uz vas će cijelu noć igrati igrice na pc ili ps (najnovijem,naravno),živjeti će te u maminoj kući ili još gore s njom u stanu, a neka druga će biti nova igračka.

#12:  Re: Mamini sinovi Autor: 1step2far Post Postano: 14.12.2009. 10:49

Slažem se sa prošlim postom, i sama želim biti u dobrim odnosima sa majkom svojeg dečka, ali da se petlja u njegov/naš život sa svojim kreiterijima i očekivanjima ili ne daj Bože da on želi da mu ja zamijenim majku. Meni će ručak zagorjeti i neće biti možda super fino svaki put, ali naučit ću. Najgori su oni koji od djevojke traže projekciju "savršene svoje majke".

#13:   Autor: -nella- Post Postano: 14.12.2009. 13:53

po meni su mamini, ( ali i tatini sinovi ) uz sve navedeno, i oni koji rade sranja, iz kojih ih redovito vade mame i tate, a sami nisu sposobni pošteno se najest. znam jednog koji čeka mamu da dođe s posla da mu ugrije ručak.

#14:   Autor: sale car Post Postano: 14.12.2009. 16:44

slažem se sa svime gore navedenim... to su oni koji su mange ovo ono, kao uživaju u životu, al kad dođe neki problemčić onda su manji od makovog zrna... naravno, bez posla i na "maminoj/tatinoj sisi"...

#15:   Autor: volume Post Postano: 18.01.2010. 10:23

slažem se sa svime, i sto je najgore ja sam s takvim
Osijek031.com » Čavrljanje » Mamini sinovi Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::