Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Otkup ili odvoz starog papira Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Otkup ili odvoz starog papira Autor: nemo1 Post Postano: 24.11.2009. 11:54

Dolazi zima, auto trazi garazu, a ona zatrpana starim papirom! Zna li netko da li ikoja firma u Osijeku otkupljuje stari papir, ili barem skuplja, pa da napravim radnu akciju i ocistim garazu?! Cool

#2:   Autor: saba Post Postano: 24.11.2009. 12:23

unijapapir, ne otkupljuju al ti ga ja mislim za dž odvezu nazoveš ih i to je to

#3:   Autor: mobilmedia Post Postano: 27.09.2010. 21:44

Pozz...ev iako kasnim skoro godinu dana,da vam velim...cuvajte stari papir jos malo,iz pouzdanih izvora znam da uskoro krece otkup od strane jedne privatne tvrtke:)...pozzz

#4:  Re: Otkup ili odvoz starog papira Autor: fallenone Post Postano: 14.11.2010. 18:03

jel pocelo to tvoje otkupljivanje od strane pouzdanog izvora Wink
..zanima me oce li biti sta od toga Exclamation

#5:   Autor: besprizorni Post Postano: 17.01.2011. 15:08

jako ti je pouzdan izvor

#6:   Autor: saba Post Postano: 18.01.2011. 7:28

totalno je najpouzdaniji Very Happy

#7:   Autor: nake_rado Post Postano: 18.01.2011. 10:40

Samo fali da nam kaže i neku dojavu za uplatit Very Happy

#8:   Autor: fallenone Post Postano: 18.01.2011. 18:29

hahahahahhahahahahahahahahhahaahh

#9:   Autor: kolacic Post Postano: 18.01.2011. 18:58

kod mog buraza u osnovnoj... razred koji skupi najviše papira ide na jednodnevni izlet Very Happy

mislim da se otkup vrši samo od pravnih osoba, od fizičkih ne! Ali možeš pitati u PAN-u Smile

#10:   Autor: fallenone Post Postano: 18.01.2011. 23:03

super...sto je PAN

#11:   Autor: kolacic Post Postano: 19.01.2011. 8:27

"Veliku pažnju pridajemo očuvanju okoliša.

Skupljamo, sortiramo i otkupljujemo stari papir i tetrapack na području Hrvatske koji zatim

prerađujemo oporabom u novi papir.

Potrošnja vode i energije svedeni su na najmanju moguću mjeru u postojećim uvjetima. "

firma je iz Donjih Andrijevaca (okolica Sl.Broda)

http://www.pan-paper.hr/

#12:   Autor: sokrat Post Postano: 05.10.2011. 20:29

...danas bijah u Belišću d.d...oni što proizvode papir i ambalažu....i kažu oni..otkup starog papira je skočio sa 0.10kn/kg na čak 1 kn/kg.... malo kasnije slušam jednu radiopostaju ( da ne reklamiramo Smile ) i oni ponove isto to....i sad si ja računam.....svi oni silni leci ( lidl,kaufland,konzum,kika,lesnina...bla bla bla) nije puno,al uz još malo truda da se ovdje nekog vraga i skupit....samo još moram saznat tko ga otkupljuje....onima u unijapapiru ne dam....ja dovezem a oni ga prodau dalje...nedam...

#13:   Autor: Ingo Post Postano: 05.10.2011. 21:29

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ...danas bijah u Belišću d.d...oni što proizvode papir i ambalažu....i kažu oni..otkup starog papira je skočio sa 0.10kn/kg na čak 1 kn/kg.... malo kasnije slušam jednu radiopostaju ( da ne reklamiramo Smile ) i oni ponove isto to....i sad si ja računam.....svi oni silni leci ( lidl,kaufland,konzum,kika,lesnina...bla bla bla) nije puno,al uz još malo truda da se ovdje nekog vraga i skupit....samo još moram saznat tko ga otkupljuje....onima u unijapapiru ne dam....ja dovezem a oni ga prodau dalje...nedam...


evo, i ja sam danas citao o tome ... Rast cijena papira bacio Cistocu u ocaj Smile

#14:   Autor: ciciban Post Postano: 07.11.2011. 16:38

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ...danas bijah u Belišću d.d...oni što proizvode papir i ambalažu....i kažu oni..otkup starog papira je skočio sa 0.10kn/kg na čak 1 kn/kg.... malo kasnije slušam jednu radiopostaju ( da ne reklamiramo Smile ) i oni ponove isto to....i sad si ja računam.....svi oni silni leci ( lidl,kaufland,konzum,kika,lesnina...bla bla bla) nije puno,al uz još malo truda da se ovdje nekog vraga i skupit....samo još moram saznat tko ga otkupljuje....onima u unijapapiru ne dam....ja dovezem a oni ga prodau dalje...nedam...



Gdje si točno vozio papir na otkup?Jel ima ograničeno koliko se može dovest ili?

#15:   Autor: sokrat Post Postano: 07.11.2011. 19:36

ciciban je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › .....samo još moram saznat tko ga otkupljuje..



Gdje si točno vozio papir na otkup?Jel ima ograničeno koliko se može dovest ili?

citirajući samog sebe dadoh ti odgovor...
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Otkup ili odvoz starog papira Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::