Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Elektrana na mine Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Elektrana na mine Autor: Mislioc Post Postano: 02.10.2009. 15:06

Eto svaki dan gradom odjekuju snažne eksplozije pa mislim da je šteta da se sva ta silna energija potroši samo na treskanje kuća i prozora u Osijeku kada bi se moglo iskoristiti i za npr. proizvodnju energije. S obzirom da ima još preko tisuću mina za eksplodirati mislim da bi gradnja elektrane na eksploziv bila idealno riješenje za Osiječane.

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 02.10.2009. 16:41

potpuno se slažem s tobom čak štoviše mislim da bi problem u budućnosti mogli riješit recimo uvozom neexplodiranih minsko explozivnih sredstava iz recimo vijetnama, afganistana, iraka, somalije ili neke trećerazredne zemlje, a ako stvarno jako zagusti mislim da bi bilo u redu zaratiti s nekim. recimo slovencima.

#3:  Re: Elektrana na mine Autor: kyx Post Postano: 02.10.2009. 16:46

Monstrum je napisao/la: ›
potpuno se slažem s tobom čak štoviše mislim da bi problem u budućnosti mogli riješit recimo uvozom neexplodiranih minsko explozivnih sredstava iz recimo vijetnama, afganistana, iraka, somalije ili neke trećerazredne zemlje, a ako stvarno jako zagusti mislim da bi bilo u redu zaratiti s nekim. recimo slovencima.

osijek031.com smile

#4:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.10.2009. 17:09

post ti je toliko glup da ti čak nisu dali ni jedan bijedni kikoš osijek031.com smile

#5:   Autor: Mislioc Post Postano: 02.10.2009. 17:25

Ne, vi neshvaćate mi sjedimo na pravom bogatstvu a to su mine. Mogli bi se grijati na njima barem idućih sto godina. Kad samo osjetite tu snagu koja šiba cijelim gradom... samo da je iskorištena u prave svrhe.

Čovječe a kad nad Zagrebom prođe avion nadzvučnom brzinom to odmah dođe u glavni Dnevnik i naslovnice novina i teleteksta kao "Zagrebčani se prepali". Zamislite samo koliko bi mi onda dnevnika ispunili kad svakodnevno gruvaju kao da je rat.

#6:   Autor: Mladjo Post Postano: 02.10.2009. 19:17

evo ako mi sastaviš studiju ja ću to proslijedit nekim ljudima na visokim položajima u gradu koje znam

#7:   Autor: sokrat Post Postano: 02.10.2009. 20:00

..nije rekao kakve mine...jel protutenkovske....protupješačke.....nagazne...kakve..kakve...???
..jel to za vršno,sredenje ili temeljno opterećenje...???

#8:   Autor: morgan Post Postano: 02.10.2009. 20:53

s obzirom na broj mina zašto ne bi svatko u svom domu imao po jednu centralu?izbjegneš odmah problem distribucije i rasipanja energije.trebalo bi još negdje napravit neki priključak da se može čovjek priključiti sa ispušnim plinom...šteta da se taj potencijal tako olako pušta niz vjetar....al bi sve pucalo i smrdilo!!!

#9:   Autor: sokrat Post Postano: 02.10.2009. 21:18

...jbga..ja sam zakinut...ja mina nemam....pustio babu da trči po polju,pa sve aktivirala...

#10:   Autor: MissTake Post Postano: 02.10.2009. 22:24

Mislioc je napisao/la (Pogledaj post): › Ne, vi neshvaćate mi sjedimo na pravom bogatstvu a to su mine. Mogli bi se grijati na njima barem idućih sto godina.

zašto se grijati kad se možemo igrati balota ili kamena s ramena



#11:   Autor: exHOP3on Post Postano: 02.10.2009. 23:01

bolje uzmi par glupih ljudi i zaveži nek vrte kolo ko magarci u mlinu, i tog ima dosta zar ne, a ne moramo ni uvozit Wink

#12:   Autor: morgan Post Postano: 03.10.2009. 0:11

sokrat je napisao/la: ›
...jbga..ja sam zakinut...ja mina nemam....pustio babu da trči po polju,pa sve aktivirala...

koliko života imade baba? il je tako brza bila Smile

#13:   Autor: sokrat Post Postano: 03.10.2009. 1:32

morgan je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
...jbga..ja sam zakinut...ja mina nemam....pustio babu da trči po polju,pa sve aktivirala...

koliko života imade baba? il je tako brza bila Smile

cca. 3..ali je i mnogo brza bila

#14:   Autor: morgan Post Postano: 03.10.2009. 21:04

sokrat je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
...jbga..ja sam zakinut...ja mina nemam....pustio babu da trči po polju,pa sve aktivirala...

koliko života imade baba? il je tako brza bila Smile

cca. 3..ali je i mnogo brza bila

treba ju držat' pod nadzorom da nam ne bi uništila preostalo gorivo za elektranu.
što ju ne zaposliš kao razminiračicu?

#15:   Autor: sokrat Post Postano: 04.10.2009. 0:49

morgan je napisao/la: ›
treba ju držat' pod nadzorom da nam ne bi uništila preostalo gorivo za elektranu.
što ju ne zaposliš kao razminiračicu?

...baba je uzela bolovanje..ko i pola države....
...a kaže razminiračica ne bi bila jer je premala plata....
Osijek031.com » Čavrljanje » Elektrana na mine Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::