Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:

#1:  menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 21.01.2006. 22:56

cijenjeni diskutanti i diskutantice,
eto mene zanima nešto intimno,ali moram vas pitati jeste li razmišljali o seksu u troje...ja sam svojoj dragoj par puta predložio neke cure ali joj se nijedna nije sviđala...želi jednu rasnu crvenokosu...usto i prirodne neobrijane pice....a takih je stvarno malo....pa eto... ako slučajno tu ima koja rasna crvenokosa a da nije sasvim izbrijana...uf...skrenuh s teme....htjedoh pitati Vas kakve vi kombinacije muško ženske preferirate...jesam li ja jedini s ovakvim željama....ili ima još prljavih strasti na ovom pdf-u Twisted Evil

#2:  Re: menage a troa Autor: Jeff Murdock Post Postano: 22.01.2006. 7:15

1,2,3,4, izgubljeni...

Ima nas još! Twisted Evil

#3:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.01.2006. 12:45

ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 21:05

Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile

#5:   Autor: petrusijan Post Postano: 22.01.2006. 21:10

Leteci mungos je napisao/la: ›
Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile


a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?
znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 21:35

petrusijan je napisao/la: › a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?


Sorry, mislim da ne shvacam pitanje... i odgovor... could you, please, rephrase the question... tnx...

Sto se tice prvog pitanja, stvar je jasna... ako ju voli - voli ju... ja tu vise nista ne mogu... end of story... isto kao kad riba zavoli nekog drugog tipa...

Dakle, cilj je pronaci osobu koja ce biti svjesna sto radi...i s kojim filmom...

petrusijan je napisao/la: › znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...


Slazem se da treba znati granica... ali svatko ima svoje granice... skrivanje iza "ljudskih granica" i "ljudske prirode" mi mirisi na propisanu jednoobraznost...

#7:   Autor: petrusijan Post Postano: 22.01.2006. 21:45

da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...
može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...

#8:  Re: menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 22.01.2006. 23:07

Zachatali ste topic s svojim glupostima,molim da se držite teme i ne filozofirate.. Evil or Very Mad

#9:   Autor: Jugovac Post Postano: 22.01.2006. 23:14

CatCloe je napisao/la: ›
ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink






da...i ja bih mogao promatrati malo dirati i to je to...penetracija ne dolazi u obzir...mada ja mislim da kada stvar krene...pasti će svi tabui....nisi napomenula jesi li možda crvenokosa...
što se tiče uleta frajera u tu priču....pošto ga ja nebih mazio to bi se svelo na karanje moje drage... a to me baš ne popaljuje....

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 23.01.2006. 17:19; ukupno mijenjano 1 put.

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 23:21

petrusijan je napisao/la: › da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...


Zasto necemo?! Hebote, ovako iz fotelje kad pises, ne samo da sam latentni homic, nego sam i serijski ubojica i kanibal... sto da ne...

Hajde, koji se jos zakljucci mogu izvuci iz moje mastarije o dvije ribe u krevetu?! Mozes li saznati sto sam danas doruckovao? Evo, vjerujem da ti to ne bi trebao biti problem...

petrusijan je napisao/la: › može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...


Ahaa, ti si jedan od onih koji ne cita sto mu sugovornik (sutipnik) napise... dobro za znati...

#11:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 8:48

jebiga, manáge je samo produkt dokonosti.
ovisi kako gledas na seks:
ak ti je seks samo ispunjenje fizickih, a ne i emocionalnih potreba, u stanju si ici u krevet sa 4-5 zena, muskaraca, ili kombinirano (ovisno o sklonostima) odjednom.
sto, po meni nema smisla....
ako zbog niceg drugog, zbog krvlju, znojom i...ostalim izlucevinama(Smile) spoznate cinjenice koliko posla ima oko samo jedne zene.

moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

#12:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 8:48

naravno, "posla" mislim samo figurativno...
volim ja raditi:)

#13:   Autor: jooooooj Post Postano: 23.01.2006. 9:20

puki je napisao/la (Pogledaj post): › moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...


Tako je. Tko god je to radio reči će ti da je to previše posla i zna biti gužva...Ali definitivno za probati...

#14:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 9:23

a ne znam...jesam prevelika pič*bleeeeep*kica ako kazem da me druge zene ne privlace?(ni muskarci, kad smo vec kod toga....)

#15:   Autor: fatcat Post Postano: 23.01.2006. 9:39

puki je napisao/la: ›
moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

nebi tako mislio/govorio da nema znas koga na forumu...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::