Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » VIP mobilni internet

#1:  VIP mobilni internet Autor: andro49 Post Postano: 27.07.2009. 13:44

imam vip-ov stick za mobilni internet,kako ga dekodirati da može koristiti i druge kartice(npr.tele 2)poz.

#2:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 27.07.2009. 13:59

Kupi Bug i troshi carnetov vip,duplo prometa ;-)

#3:   Autor: Svebor Post Postano: 27.07.2009. 14:35

gdje, što?!
koliko znam kada kupuješ taj vipov mobilni net, a svi ga iz očitih razloga kupuju kao carnet korisnici, plaćaš duplo manju cijenu nego bi ju plaćao da se spajaš na apn bez carnet user namea i passworda.

u početku su bile 128mb, 512mb i 1gb tarife, a kasnije su uveli 3gb i flat tarifu.
ta tzv. "flat tarifa" = 10gb - 250kn na računu ispadne mjesečno. svaki mb preko toga je 20lipa..
ne znam kako je sada, barem je tako bilo do nedavno.
potpisao sam ugovor s njima još 2005. sve do prije nekoliko mjeseci kada sam ga odjavio. bio sam prilično zadovoljan uslugom (ako izuzmemo što su nekoliko puta zabunom poslali prevelike račune ali je i to sretno rješeno) ali mi tazastarjela vpn kartica više nije pristajala za novi laptop, a novi uređaj mi nisu htjeli ustupiti bez potpisivanja novog ugovora pod uvjetima koje bi imao i bilo tko drugi tko prvi puta dođe trošiti kod njih ...
tko ih jebe. sada imam internet džabe Laughing
Osijek031.com » Internet » VIP mobilni internet


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::