Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Mirko pizda? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Mirko pizda? Autor: kyx Post Postano: 14.06.2009. 12:21

vaši dojmovi nakon 2 puta prstom u oko i zajeba na UFC-om?

http://www.net.hr/sport/page/2009/06/10/1352006.html?pos=n0

#2:   Autor: Frost Post Postano: 14.06.2009. 12:25

Čekat ćemo službenu Mirkovu izjavu.

#3:   Autor: goose Post Postano: 14.06.2009. 12:30

Ma Mirko....misli da je Boga uvatio za muda.
Sve više Hrvata tako misli.

#4:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 14.06.2009. 12:37

ma nije ga namjerno piknuo u oko...
mogao ga je dokrajciti i prije kada je i,mao onu seriju udaraca i kada se al turk poceo povlaciti, i onda je pao u parter...

#5:  Re: Mirko pizda? Autor: OsijekNepokoreniGrad Post Postano: 14.06.2009. 12:43

- sačekati Mirkovu službenu izjavu (ono na aerodromu je bilo nabrzaka)
- ako će imati u Dreamu još 3 borbe do kraja godine, a Mirko već ima dosta godina - ne vidim zašto ne bi otišao kad mu ionako za eventualni povratak na vrh nije ostalo previše vremena.

#6:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 14.06.2009. 16:34

sto se tice oka uvjeren sam da je bilo slucajno uostalom sudac je bio odma pored

sto se tice dreama, jbg svodi se ko ce dat vise para Smile

#7:   Autor: Mladjo Post Postano: 16.06.2009. 14:17

po meni je ispo pizda što nije signalizirao sucu da prekine borbu i da se ovome ukaže liječnička pomoć. znam da je to ultimate fight i znam da se tu sve slabosti protivnika koriste i da je to šora dok jedan maltene ne umre ali znao je i sam krokopa da se ovaj nije uhvatio za glavu zbog nekog udarca dok to sudac nije mogao znati.

#8:   Autor: Mother Earth Post Postano: 16.06.2009. 18:51

Mladjo je napisao/la: ›
po meni je ispo pizda što nije signalizirao sucu da prekine borbu i da se ovome ukaže liječnička pomoć. znam da je to ultimate fight i znam da se tu sve slabosti protivnika koriste i da je to šora dok jedan maltene ne umre ali znao je i sam krokopa da se ovaj nije uhvatio za glavu zbog nekog udarca dok to sudac nije mogao znati.

word.

#9:   Autor: sedmi_patuljak Post Postano: 16.06.2009. 19:17

ma ko prstom u g....

#10:  Re: Mirko pizda? Autor: davorccc Post Postano: 17.06.2009. 7:45

Seljačina 2

Ono s prstom nije bilo u redo od njega, moguće da je slučajno nesvjesno išao otvorenom rukom - nemožemo ga za to kriviti. Ali kad je već gurno prste u oči NIJE trebao nastaviti borbu, trebao se odmaknuti.

E sad ona tri zamaha poslije pikanja u oči dokazuje kakva je seljačina i da je njegova karijera gotova. Od 3 zamaha ni jedan ga nije ni dotakao. Kakva sramota ( refleksi i preciznost kao u mrtva konja ).

Neznam dali ste gledali na TV unazad par dana repartažu u njegovoj kući. Oni njegovi odgovori, ponašanje i javno laganje mi se još više zgadilo.

Mirko - tebe treba tući svaki dan kao što ti tučeš druge.

#11:   Autor: vjivance Post Postano: 18.06.2009. 22:14

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › po meni je ispo pizda što nije signalizirao sucu da prekine borbu i da se ovome ukaže liječnička pomoć. znam da je to ultimate fight i znam da se tu sve slabosti protivnika koriste i da je to šora dok jedan maltene ne umre ali znao je i sam krokopa da se ovaj nije uhvatio za glavu zbog nekog udarca dok to sudac nije mogao znati.

A mi smo komentatori vrli stručnjaci za borilačke vještine.

#12:   Autor: Mladjo Post Postano: 19.06.2009. 0:25

vjivance je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › po meni je ispo pizda što nije signalizirao sucu da prekine borbu i da se ovome ukaže liječnička pomoć. znam da je to ultimate fight i znam da se tu sve slabosti protivnika koriste i da je to šora dok jedan maltene ne umre ali znao je i sam krokopa da se ovaj nije uhvatio za glavu zbog nekog udarca dok to sudac nije mogao znati.

A mi smo komentatori vrli stručnjaci za borilačke vještine.
ne razumijem

#13:   Autor: vjivance Post Postano: 19.06.2009. 16:43

Pa kad uđeš u ring dobiješ par udaraca u predio između nogu odnosno (genitalije) ali nije ni bitno što ni kako ne razumiješ.

#14:   Autor: Mladjo Post Postano: 19.06.2009. 19:05

vjivance je napisao/la (Pogledaj post): › Pa kad uđeš u ring dobiješ par udaraca u predio između nogu odnosno (genitalije) ali nije ni bitno što ni kako ne razumiješ.
jel tebi hrvatski materinji jezik?

#15:   Autor: vjivance Post Postano: 20.06.2009. 16:34

Mladjo je napisao/la: ›
vjivance je napisao/la (Pogledaj post): › Pa kad uđeš u ring dobiješ par udaraca u predio između nogu odnosno (genitalije) ali nije ni bitno što ni kako ne razumiješ.
jel tebi hrvatski materinji jezik?

Ma jok, ti si Hrvatska hodajuća gramatika
Osijek031.com » Sport » Mirko pizda? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::