Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » "POROĐAJ " PASA

#1:  "POROĐAJ " PASA Autor: idila Post Postano: 29.12.2005. 0:27

Imam kujicu koja je trudna (skotna ili kako se već kaže) pa jel mi tko može reći koliko psi nose male,koliko se otprilike porađaju i da li još nešto trebam znati u vezi "porođaja" psa?hvala

#2:   Autor: ixia Post Postano: 29.12.2005. 1:27

a joj zeno... ak vec imas psa onda se o psima (ili da je bilo koji drugi kucni ljubimac u pitaju, a bogami ovo pravilo vrijedi i za djecu) nesto nauci prije neg sto krenes u tak sta.

odi do gradske knjiznice, posudi si neku knjigu o psima, malo procitaj. nadam se da svog psa vodis redovno kod veterinara jer je on taj koji ce pomoci kujici ak bude komplikacija...

za prvu ruku evo ti par linkova na kojima mozes saznati vise o raznim temama:

http://www.farmamed.hr/forum/
http://www.ljubimci-forum.com/index.php

p.s.
nadam se da nece osvanuti topic "koliko traje trudnoca zena?"
kak je krenilo... Rolling Eyes

#3:   Autor: idila Post Postano: 29.12.2005. 2:12

puno hvala na pomoći!nisam znala da je to sve tako komplicirano.mislila sam da je to psu u prirodi

#4:   Autor: tara13 Post Postano: 26.01.2006. 21:34

Very Happy Very Happy Evo da ti kažem,imam i ja psića, malu pekinezerici, ali vrlo je sitna i nisam joj još uvjek našla "partnera".Kujice nose oko 42-45 dana. Ima jako dobra knjiga o psima -" Velika knjiga o psima", pa ako možeš kupi ju, puno ćeš iz nje naučiti o velikom čovjekovom prijatelju - psu.Sretno!

#5:   Autor: tara13 Post Postano: 31.01.2006. 22:26

Ispravka, ne nose kujice 45 dana već 9 tjedana ,tj. 63 dana, zblento me ovaj moj do mene pa sam povjerovala da zna, a ono čorak .u knjizi piše kako gore rekoh.sorry!

#6:   Autor: debeli Post Postano: 01.02.2006. 0:20

Ima jedna manje dobra knjiga "mala knjiga o psima", u njoj kujice nose do 50 dana.Very Happy

#7:   Autor: debeli Post Postano: 01.02.2006. 0:21

ixia je napisao/la (Pogledaj post): ›
p.s.
nadam se da nece osvanuti topic "koliko traje trudnoca zena?"
kak je krenilo... Rolling Eyes


A jel treba nest znat o zenama prije nego ih nabavish Laughing

#8:   Autor: D Post Postano: 01.02.2006. 14:44

debeli je napisao/la: ›
ixia je napisao/la (Pogledaj post): ›
p.s.
nadam se da nece osvanuti topic "koliko traje trudnoca zena?"
kak je krenilo... Rolling Eyes


A jel treba nest znat o zenama prije nego ih nabavish Laughing

da ih treba paziti, maziti, brinuti se da se osjećaju voljeno .. čini se da je slično kao s ljubimcima Smile mislim da je ovo ipak za neki drugi topic jer nisu žene baš toliko jednostavne kao što se čini Smile

#9:   Autor: gaap Post Postano: 01.02.2006. 14:47

sve je to slično, i jedne i druge se upišaju od sreće kad ih pomaziš...

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 01.02.2006. 15:00

Da nemaš tako puno kikirikija, sad bi ti dala koji za ovo...da se veseliš Razz Razz
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » "POROĐAJ " PASA


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::