Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » User generated content?
Poll :: Podržavate li portale gdje svatko piše što hoće

Da
100%
 100%  [ 11 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 11



#1:  User generated content? Autor: vicmaher Post Postano: 26.04.2009. 8:08

Vidim da je sve puno web 2.0 projekata. Imam par ideja samo me zanima javno mnijenje oko toga. Postojalo je sutra.hr koje je propalo. Blogovi su tu. Demokratski je, ali opet da svatko piše što hoće? Za ili protiv?

Podržavate li takve projekte ili ih treba zgromiti?

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.04.2009. 9:36

demokracija. nek piše tko šta hoće tu su administratori i moderatori da nepotreban sadržaj ili onaj uvredljivog karaktera riješe po kratkom postupku, a tako i kreatora istog Wink

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.04.2009. 14:46

Generiranje sadrzaja od strane korisnika logicka je evolucija neta. I prije je korisnik mogao postaviti svoj nekakav sajt ako je poznavao barem osnove html-a,nasao si hosting i znao to sve skupa uploadati.
Svidja mi se to sto se smanjuje duplikacija informacija,jednostavnim linkovima prema izvorniku... Ne mogu reci je li to dobro ili lose,to je web,on ziv i mijenjamo ga svakodnevno.
Naravno,ja sam na iglama i ocekujem novi hype. Inteligentni agenti,kazu,jedva cekam...

#4:  Re: Je li dobro ili loše? Autor: vicmaher Post Postano: 26.04.2009. 16:24

Slažem se. Jedina razlika od prije i sada je to što sada bilo koji iole pismeni čovjek može postaviti svoj sadržaj dok je za to prije čovjek morao biti malo jače potkovan. Na kraju krajeva i social network rade po istom principu. Normalna evolucija weba. Koliko brijem oko toga vidim da gotovo nitko nema ništa previše protiv takvih sajtova. Al jbg. ipak živimo u žabokrečini pa je pitanje kako će se sve to kod nas definirati zakonski al to je neko drugo pitanje Crying or Very sad
Osijek031.com » Internet » User generated content?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::