Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Teen » Krizma - sto odjenuti?

#1:  Krizma - sto odjenuti? Autor: gin*tonic Post Postano: 14.04.2009. 11:17

možete li mi dati par prijedloga što obući na krizmu, a da priliči osobi od 14 godina???

#2:  Re: Krizma - sto odjenuti? Autor: anakonda Post Postano: 14.04.2009. 11:40

Odjeća za krizmu

* I za ovu prigodu većina djevojaka bira haljine, ali one se razlikuju od onih za maturalnu večer jer ne smiju biti izazovne i previše blještave. Da biste bile primjereno odjevene, ali i u trendu pazite na slijedeće stvari:
* Za krizmu nikako ne smijete odjenuti dekoltirana majica ili haljina, mini suknju ili traperice...
* Idealna odjeća je svakako haljina i to dužine ispod koljena u kombinaciji sa zanimljivim bolerom, sakoom ili jaknom kojom ćete prekriti ramena i dekolte. Možete nositi jednobojne komade (ljubičasta, crvena, plava) upotpunjene detaljima crne i zlatne, ili haljine s motivima (koji ne smiju biti prenapadni) koje ćete osvježiti minimalističkim detaljima. Nemojte se bojati i crne haljine, ali začinite ju remenom u svjetlijoj boji, velikom pašminom i elegantnim cipelama.
* Buce se ne trebaju žalostiti jer njihovih brojeva nema u najpopularnijim trgovinama. I za njih postoje moderni odjevni predmeti u kojima će oduševiti svoje prijatelje iz školskih klupa. Ravne tamne hlače i tunika zanimljivih (cvjetnih) uzoraka je kombinacija idealna za krizmu. A ako se odlučujete za haljinu, ona neka bude tamna (idealan izbor je crna), lepršava, prikrivenog dekoltea i dužine do ispod koljena.




Savjet više! Nosite li raspuštenu kosu, ona neka bude svježe oprana, njegovana i uredno počešljana, a ako se odlučujete za skupljenu, nosite je u urednom repu ili punđi. Ni make-up ne smije biti naglašen, pa tako na trepavice stavite malo maskare, na obraze malo rumenila, a na usnice sjajilo kako bi izgledale njegovano.

#3:   Autor: ja95 Post Postano: 06.03.2010. 15:18

ohooj...Very Happy...mozete li i meni dat savjet jedan za krizmu...vioka sam i nisam toliko razvijena....SmileSmile...moze neki savjett..kakvu haljinu da obucem SmileSmile <<3

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 06.03.2010. 16:17

Imajući u vidu događanja u katoličkoj crkvi, ja bi ih malo šokirala i došla u stylingu tipa Dita von Teese, ako nisi za to onda možda nešto blaže kao npr Rujana Jeger. Uglavnom ništa nevino, jer naša je crkva to odavno prevazišla!

#5:   Autor: ja95 Post Postano: 06.03.2010. 16:42

heheh..hvala na savjetu WinkWinkWink:...

#6:   Autor: annaya Post Postano: 11.04.2015. 8:34

Savjet više! Nosite li raspuštenu kosu, ona neka bude svježe oprana, njegovana i uredno počešljana, a ako se odlučujete za skupljenu, nosite je u urednom repu ili punđi. Ni make-up ne smije biti naglašen, pa tako na trepavice stavite malo maskare, na obraze malo rumenila, a na usnice sjajilo kako bi izgledale njegovano.

#7:   Autor: jacika Post Postano: 12.04.2015. 9:10

Ima i opcija: biti jednaki pred Tvorcem: ogrnuti bijelim jednostavnim plaštom (kao toga!) - najljepša, najpravednija i još uvijek najjeftinija inačica, pa još time i malo pokrenuti uništenu tekstilnu industriju?!
Osijek031.com » Teen » Krizma - sto odjenuti?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::