Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Idite na [1], 2, 3 ... 23, 24, 25  Sljedeća  :| |:

#1:  MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: Evil Poodingh Post Postano: 16.03.2009. 23:48

Ova tema je otvorena sa zeljom da se cuje "glas naroda" tj da vidimo kakvi su prijedlozi za rad kluba, da bi svi bili sretni, mi kao klub jer imamo posjetitelja i vi kao ljudi koji bi dolazili i dobro se zabavili.

Navesti cu jednu stvar koju planiramo provoditi i za koju se nadamo da cemo uspjeti nauciti ljude na nju...
Planiramo da svirke pocinju oko 21.30-22.00, te da zavrsavaju oko 00.00-00.30, a od ponoci besplatan ulaz na slusaone, projekcije ili najobicnije aftere koji slijede nakon nekih svirki. To za besplatan upad se vjerojatno nece odnositi na ovaj prvi dan otvorenja, te na neke bendove koji automatski imaju svoj after program ( DJ ili slicno )

a sada da vidimo vase prijedloge, ja cu postaviti nekoliko pitanja pa se vi vodite po tome?

1) Navedite neke izvodjace koje bi voljeli vidjeti u Klubu Mini Teatar, te po mogucnosti automatski bacite i koji link ( ako je domaci bend obavezno myspace stranicu sa audio zapisom ) na stranicu benda ili postajte youtube video.

2) Navedite neku vasu ideju za četvrtke, tj studentske partye. Za sada su za pocetak u planu svirke Session benda, gdje svatko tko zna svirati, moze se popeti na stage i pokazati sto moze i zna.

3) Iznesite neku ideju za radionice i slicno, tj nesto sto mislite da bi moglo biti kreativno i zanimljivo.

4) Sto vam god ostalo padne na pamet, a da je kreativno i zanimljivo slobodno navedite.

#2:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.03.2009. 2:37

evo od bendova..

Repetitor - myspace.com/repetitor
Analena - myspace.com/analena
Pionir10 - myspace.com/pionir10
Kelly Meickle - myspace.com/kellymeickle
DARKWOOD DUB
DISCIPLINA KIČME
od osječkih DIE HAUSERSE pod hitno Smile

to mi je sad puklo, nemogu se sjetit ničeg više xD

#3:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 17.03.2009. 11:24

zla_tratinčica je napisao/la: ›

Repetitor - myspace.com/repetitor
od osječkih DIE HAUSERSE pod hitno Smile



Da.

Plus neki post rok il nešt

Mutual of Omaha - http://www.myspace.com/mofomaha

Joe4 - www.myspace.com/joe4rds6s

Portman - http://www.myspace.com/portmanofficial

#4:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: digitalevil Post Postano: 17.03.2009. 11:44

ooooo da analena,jebote zadnji put sam ih gledo još u klubu mladih...davno...

www.myspace.com/tigrovamast nisu bili u osijeku od 2005.
www.myspace.com/bilkspace kolko se sjećam nikad nisu bili u os
www.myspace.com/vuneny
www.myspace.com/bendandrija
www.myspace.com/stgoribor
www.myspace.com/radikaldubkolektiv

sjetit ću se ja još toga.....Smile

#5:   Autor: pavijan Post Postano: 17.03.2009. 11:49

treba dovesti Kaleta - gospodara vremena...

#6:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 17.03.2009. 11:50

Bilk, da.

#7:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.03.2009. 12:17

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›

Repetitor - myspace.com/repetitor
od osječkih DIE HAUSERSE pod hitno Smile




Portman - http://www.myspace.com/portmanofficial


portmani su trebali bit s nama u o2 na petak 13. pa su trebali bit sad u petak i otkazaše ;D ;D ja ih vijam jedno 3 mjeseca vec xD

#8:   Autor: tonya Post Postano: 17.03.2009. 13:29

Piknik! http://www.myspace.com/piknik



#9:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: Evil Poodingh Post Postano: 17.03.2009. 13:55

Bilk za sada nece, ali njihov bubnjar dolazi sa meni osobno jacim bendom, Tobogan, vjerojatno prvi vikend 6. mjeseca




Drago mi je da je sve vise prijedloga...

#10:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: digitalevil Post Postano: 17.03.2009. 14:04

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Bilk za sada nece, ali njihov bubnjar dolazi sa meni osobno jacim bendom, Tobogan, vjerojatno prvi vikend 6. mjeseca




Drago mi je da je sve vise prijedloga...


osijek031.com smile osijek031.com smile

#11:  Re: MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.03.2009. 14:07

digitalevil je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Bilk za sada nece, ali njihov bubnjar dolazi sa meni osobno jacim bendom, Tobogan, vjerojatno prvi vikend 6. mjeseca




Drago mi je da je sve vise prijedloga...


osijek031.com smile osijek031.com smile


treš dosadni.

xD

#12:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 17.03.2009. 15:47

svi predlazete bendove Smile

ajde nesto drugo

amterska vecer stand upa
ugostit recimo studente akademije s nekom alternativnom predstavom
karaoke - srijeda recimo ili cetvrtak koji


ako planirate recimo po danu radit mozete organizrat okrugle stolove - na neke teme - barem ima tema oko kojih raspravljat

radionice-cjelodnevne-nedjeljom idealno - tematski vezane recimo punk pokret, rasta pokret, kreativno pisanje, fotkanje i takve sve stvari

eto Wink

#13:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.03.2009. 16:10

mudro zbori čovjek Smile

#14:   Autor: Frost Post Postano: 17.03.2009. 16:21

maddox_rumble je napisao/la: ›
svi predlazete bendove Smile

ajde nesto drugo

amterska vecer stand upa
ugostit recimo studente akademije s nekom alternativnom predstavom
karaoke - srijeda recimo ili cetvrtak koji


ako planirate recimo po danu radit mozete organizrat okrugle stolove - na neke teme - barem ima tema oko kojih raspravljat

radionice-cjelodnevne-nedjeljom idealno - tematski vezane recimo punk pokret, rasta pokret, kreativno pisanje, fotkanje i takve sve stvari

eto Wink

Ovo su sve redom odlične ideje Very Happy

#15:   Autor: tonya Post Postano: 17.03.2009. 16:29

Oooo, karaoke! Embarassed

Odlične ideje, stvarno!
Osijek031.com » Nightlife » MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi Idite na [1], 2, 3 ... 23, 24, 25  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 25.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::